Отримай безкоштовну консультацію

запишіться на консультацію. залиште свій номер телефону, з вами зв’яжуться наші фахівці.


Абонентське юридичне обслуговування

Комерційні і некомерційні юридичні особи, не дивлячись на форму своєї правової організації (відразу ж після реєстрації в державних органах), мають певним правовим статусом і мають свої норми регулювання діяльності, яка проводиться. Законодавча база є обов’язковою основою, коли мова йде про функціонування, розвитку, реєстрації або ліквідації подібних суб’єктів. Висновок договірних відносин, виплата податків, оформлення нових співробітників і т.д. – все це повинно відбуватися в рамках чинного законодавства. Саме тому наявність штату юристів – це, скоріше, необхідність, ніж привілей. Але зміст юридичного відділу – це дуже витратна підприємство, більш того, досвіду юристів і адвокатів самої компанії в більшості випадків недостатньо для надання правильної, швидкої та ефективної правової допомоги.

Саме тому абонентське юридичне обслуговування отримало таке значне поширення в колах комерційних і некомерційних організацій. Його здійснюють компанії, що займаються юридичною аутсорсингом.

Досить часто, компанії використовують даний вид послуг навіть в тому випадку, якщо у них є власний штат юристів і адвокатів. Відбувається це тоді, коли виникає необхідність у вирішенні складних правових проблем, що вимагають значного досвіду і вузької спеціалізації.

Пам’ятайте, що абонентське обслуговування юридичної сфери – це завжди надійний захист вашої комерційної або некомерційної діяльності. Наша юридична компанія надає своїм клієнтам дану послугу, не залежно від того, в якому регіоні України потрібно правовий захист або допомога. Наша команда складається тільки з досвідчених співробітників, які володіють значним практичним досвідом і теоретичними знаннями для вирішення найскладніших правових спорів і проблемних ситуацій.

Ми надаємо юридичні послуги двох форм організації: на разової основі (представництво інтересів в суді або контролюючих державних органах, аналіз договорів, укладання угод і т.д.) або абонентське обслуговування (як фізичних, так і юридичних осіб).

Представництво в судових органах
Представництво інтересів здійснюється фахівцями мають досвід у розгляді таких судових справ
Всебічний аналіз Вашої ситуації і вибір оптимальних рішень
Юридично грамотно оформлений документ
Високі шанси на отримання потрібного Вам результату
Комплексний підхід до Вашого питання
Можливість вплинути на хід справи в процесі слухання
Високі шанси на отримання потрібного Вам результату
наша юридична компанія пропонує своїм клієнтам наступні послуги:
сприяння реєстрації юридичної особи;
складання, оформлення і реєстрація необхідного пакета статутний документації;
надання консультацій з усіх питань діяльності підприємства, компанії або організації;
надання інформації про зміни в законодавстві;
аналіз документації, перевірка відповідності документів чинному законодавству;
супровід угод;
робота з кадрами, їх підготовка до майбутніх перевірок з боку контролюючих державних органів, таких як податкова інспекція.
юридичне представництво в державних і недержавних органах;
оцінка перспектив для позитивного вирішення спорів у судовому та досудовому порядку;
представництво в суді і захист інтересів клієнта в рамках адміністративного або кримінального делопроизводств.
Значний досвід нашої юридичної компанії говорить про те, що абонентське юридичне обслуговування є одним з найбільш ефективних і найбільш оптимальних варіантів для підприємців, як фізичних, так і юридичних.

Така форма взаємодії має ряд переваг, в порівнянні з наявністю штатного юриста. До них відносяться: відсутність складнощів з оформленням штатного юриста, виплатою зарплати, відсутність відпускних і лікарняних періодів, відсутність соціальних фінансових відрахувань, відсутність необхідності для виділення робочого місця і його оснащення. Адвокати нашої ж компанії завжди готові надати вам правову підтримку з питання будь-якої складності.

Наша компанія пишатися тим, що наші фахівці завжди можуть гарантувати своїм клієнтам: належний професійний підхід до вирішення правових проблем, оперативне реагування на складності, здатність попередження можливих складнощів в майбутньому і мінімізація супутніх ризиків, підтримання постійного зв’язку з клієнтом. Ми пропонуємо умови співпраці, які повністю будуть відповідати вашим очікуванням.

У тому випадку, якщо ви зацікавлені в отриманні одноразового або постійного абонентського обслуговування в Києві або будь-якому іншому місті України, то ви вибрали надійну і відповідальну компанію!

Відгуки

Ви також можете залишити відгук або записатися через форму зворотного зв’язку

Кристина

студентка
5/5

Срочно нужна была помочь уголовного адвоката. Моего мужа забрали в полицию за распространение наркотиков, хотя раньше замеченным в каких то таких делах не был. Требовали очень большую суму денег.
Я позвонила в Адвокатское бюро, адвокат оперативно выехал. Адвокат вел себя уверенно и быстро

Богдан

дизайнер
4.5/5

Олексій Владіславович прийшов на допомогу, коли ми її зовсім не очікували. Не тільки професіонал своєї справи, але і дуже хороша людина. Завдяки йому ми...
успішно добрались додому, а не залишились ночувати у відділенні поліції)) Олексій, дякуємо за допомогу, небайдужість та професіоналізм!

Iнна Маркова

письменниця
5/5

Мы купили с мужем квартиру и нужно было мужа прописать. Пошли в военкомат а там ему вручили повестку и сказали прийти на медосмотр. Я была в панике...
Нашли с мужем в интернет Адвокатское бюро, записались на консультацию. Адвокаты очень приятные и профессиональные. Мы решили все свои вопросы.

Валентина

мама в декрете
4/5

Со мной случилась не очень приятная ситуация и понадобилась помощь адвоката в апелляционном суде, времени было мало, решила найти в интернете...
Случайно наткнулась на сайт Алексея Владиславовича, не долго думая, написала и подробно рассказала всю ситуацию, ответ получила быстро. Позже Алексей Владиславович составил план действий, тактику поведения в суде, собрали нужные документы для суда. Решение суда было в нашу пользу. Я очень рада, что обратилась за помощью именно к Алексею Владиславовичу, он честный, порядочный адвокат, профессионал своего дела. Спасибо Вам огромное!

Отримай консультацію зараз

Заповніть форму зворотного зв’язку і я Вам обов’язково відповім


+38 067-447-79-91

Київ, вул. Предславінська 34-б