Отримай безкоштовну консультацію

запишіться на консультацію. залиште свій номер телефону, з вами зв’яжуться наші фахівці.


Аудит

Під юридичним аудитом необхідно розуміти попередній і комплексний аналіз стану компанії з точки зору її адміністративно-юридичного функціонування. До аудиту також відноситься правовий аналіз функціонування бізнесу, який здійснюється іншою організацією або компанією. Аудит ставить перед собою мету отримання оцінки компанії (незалежної) з позицій її фінансової та господарської складових.

Наша юридична компанія в цій сфері пропонує своїм клієнтам спектру послуг за наступними напрямками:
здійснення юридичного аудиту при проведенні операцій злиття або поглинання, додаткова підготовка звіту;
проведення аудиту з метою діагностики та мінімізації ризиків для функціонування бізнесу в майбутньому;
здійснення підготовки компанії до продажу;
проведення юридичного аудиту при укладанні угод;
аудит нерухомості та земельних ділянок під нерухомість;
здійснення підготовки договорів на основі результатів аудиту.
Адвокати та юристи нашої юридичної компанії не тільки проведуть дослідження діяльності підприємства, а й нададуть вам чітке розуміння основних процесів і зобов’язань бізнес-діяльності на основі проведеного аудиту.

Legal due diligence (правовий аудит) – це основа будь-якої великої угоди, пов’язаної з функціонуванням компанії на ринку. Аудит може охоплювати не тільки всю систему в цілому, а й окремі її елементи: земельні ділянки, нерухомість, підрозділи компанії і т.д. Юридичний аудит може проводитися, як для всіх особливостей комерційної діяльності, так і для окремих її складових, які є найбільш цікавими для клієнта. Жодна угода M & A не обходиться без попереднього legal due diligence.

Важливо розуміти, що здійснення покупки або продажу бізнес активів – це дуже відповідальний крок, що вимагає підвищеної юридичної уваги. Саме тому кожен новий власник повинен убезпечити себе від нерозумних ризиків і підводних каменів, пов’язаних з придбанням бізнесу. Безпека купівлі-продажу можна оцінити саме на основі комплексної правової експертизи. Якщо певні ризики будуть виявлені юристами нашої компанії, вони зроблять все можливе для їх мінімізації або повного усунення.

Найскладніші юридичні питання в Києві і Україні – це стихія адвокатів і юристів нашої компанії. А комплексне юридичне обслуговування – це те, що допоможе повністю убезпечити діяльність вашої компанії з правової точки зору.

Відгуки

Ви також можете залишити відгук або записатися через форму зворотного зв’язку

Кристина

студентка
5/5

Срочно нужна была помочь уголовного адвоката. Моего мужа забрали в полицию за распространение наркотиков, хотя раньше замеченным в каких то таких делах не был. Требовали очень большую суму денег.
Я позвонила в Адвокатское бюро, адвокат оперативно выехал. Адвокат вел себя уверенно и быстро

Богдан

дизайнер
4.5/5

Олексій Владіславович прийшов на допомогу, коли ми її зовсім не очікували. Не тільки професіонал своєї справи, але і дуже хороша людина. Завдяки йому ми...
успішно добрались додому, а не залишились ночувати у відділенні поліції)) Олексій, дякуємо за допомогу, небайдужість та професіоналізм!

Iнна Маркова

письменниця
5/5

Мы купили с мужем квартиру и нужно было мужа прописать. Пошли в военкомат а там ему вручили повестку и сказали прийти на медосмотр. Я была в панике...
Нашли с мужем в интернет Адвокатское бюро, записались на консультацию. Адвокаты очень приятные и профессиональные. Мы решили все свои вопросы.

Валентина

мама в декрете
4/5

Со мной случилась не очень приятная ситуация и понадобилась помощь адвоката в апелляционном суде, времени было мало, решила найти в интернете...
Случайно наткнулась на сайт Алексея Владиславовича, не долго думая, написала и подробно рассказала всю ситуацию, ответ получила быстро. Позже Алексей Владиславович составил план действий, тактику поведения в суде, собрали нужные документы для суда. Решение суда было в нашу пользу. Я очень рада, что обратилась за помощью именно к Алексею Владиславовичу, он честный, порядочный адвокат, профессионал своего дела. Спасибо Вам огромное!

Отримай консультацію зараз

Заповніть форму зворотного зв’язку і я Вам обов’язково відповім


+38 067-447-79-91

Київ, вул. Предславінська 34-б