Отримай безкоштовну консультацію

запишіться на консультацію. залиште свій номер телефону, з вами зв’яжуться наші фахівці.


Аукціон із примусового продажу іпотечного майна

Проведення торгів по примусової реалізації майна боржника – це заключний і найважливіший етап стягнення боргів. Перш, ніж почати процедуру реалізації, необхідно забезпечити підготовчі процедури: опис майна (предмета застави або іпотеки), призначення оцінювача і проведення оціночної експертизи.

Відразу ж після того, як виконавчий орган отримає в своє розпорядження результати проведеної оціночної експертизи, він направить даний документ в регіональне відділення ДВС, який проведе конкурс між організаціями, що займаються організацією аукціонів. Після того, як конкурс буде завершено, ГІС укладе контракт з організацією-переможцем.

Торги з реалізації будуть проведені в строк, що не перевищує два місяці, з моменту, як ГІС та переможець конкурсу укладуть договір, що дає право останньому реалізовувати заставне майно. Перш, ніж почати аукціон, в Системі реалізації конфіскованого та арештованого майна буде зроблено відповідне оголошення про початок торгів. При цьому можливе проведення декількох аукціонів з реалізації майна. Стартова ціна майна також може бути зменшена за заявою органів ДВС.

Після завершення аукціону, відповідний протокол про його результати і учасників буде направлений до виконавчої служби, відповідальну за його організацію.

Після того, як переможець торгів виплатить повну суму свого придбання, держвиконавець зобов’язаний винести акт про те, що торги відбулися. На підставі даного акту в подальшому буде зареєстровано нове право власності.

Як зрозуміло з вищеописаної інформації, організація і проведення торгів з примусової реалізації майна – це складна і тривала процедура. Саме тому виконавча служба і організатор торгів досить часто порушують ключові права боржника: заниження оцінки, після чого банк купує майно, а борг все ще залишається.

Наша юридична компанія має необхідний досвід для того, щоб забезпечити проведення торгів на максимально вигідних для позичальника умовах. Якщо майно було продано на аукціоні – ми знаємо, як його повернути.
Зверніться за консультацією, за вказаними на сайті контактам, щоб отримати додаткову інформацію з вашого питання.

Ми також рекомендуємо слідувати головним аспектам вибору компанії для отримання якісної юридичної допомоги:
Належна кваліфікація співробітників. Юристи та адвокати нашої юридичної компанії володіють значним практичним досвідом і теоретичними знаннями в різних сферах права та юриспруденції, які пройшли нелегкий кваліфікаційний контроль.
Проведення оплати і цінова політика. Ми пропонуємо нашим клієнтам можливість здійснення разової оплати з фіксованою ціною, погодинні тарифи або абонентську плату.
Наявність договору про надання юридичних послуг. Ми надаємо юридичні послуги лише після підписання договору з прозорими умовами, в якому зазначено не лише характер послуг, що надаються, а й їх вартість.
Процедура контролю надання юридичної допомоги. Всі фахівці нашої компанії веде звітність по кожній справі, що знаходиться в його відповідальності. Ми розробили унікальні механізми контролю виконання юристами і адвокатами своїх зобов’язань на належному рівні.
Нюанси роботи. За багаторічну юридичну практику, фахівці нашої компанії змогли виробити найбільш ефективні механізми для надання юридичної допомоги в конкретній ситуації. Це дозволяє не сумніватися в задовільному кінцевого результату.
Зручність співпраці. Кожен наш клієнт має можливість постійної підтримки зв’язку з фахівцем, провідним його справу.

Відгуки

Ви також можете залишити відгук або записатися через форму зворотного зв’язку

Кристина

студентка
5/5

Срочно нужна была помочь уголовного адвоката. Моего мужа забрали в полицию за распространение наркотиков, хотя раньше замеченным в каких то таких делах не был. Требовали очень большую суму денег.
Я позвонила в Адвокатское бюро, адвокат оперативно выехал. Адвокат вел себя уверенно и быстро

Богдан

дизайнер
4.5/5

Олексій Владіславович прийшов на допомогу, коли ми її зовсім не очікували. Не тільки професіонал своєї справи, але і дуже хороша людина. Завдяки йому ми...
успішно добрались додому, а не залишились ночувати у відділенні поліції)) Олексій, дякуємо за допомогу, небайдужість та професіоналізм!

Iнна Маркова

письменниця
5/5

Мы купили с мужем квартиру и нужно было мужа прописать. Пошли в военкомат а там ему вручили повестку и сказали прийти на медосмотр. Я была в панике...
Нашли с мужем в интернет Адвокатское бюро, записались на консультацию. Адвокаты очень приятные и профессиональные. Мы решили все свои вопросы.

Валентина

мама в декрете
4/5

Со мной случилась не очень приятная ситуация и понадобилась помощь адвоката в апелляционном суде, времени было мало, решила найти в интернете...
Случайно наткнулась на сайт Алексея Владиславовича, не долго думая, написала и подробно рассказала всю ситуацию, ответ получила быстро. Позже Алексей Владиславович составил план действий, тактику поведения в суде, собрали нужные документы для суда. Решение суда было в нашу пользу. Я очень рада, что обратилась за помощью именно к Алексею Владиславовичу, он честный, порядочный адвокат, профессионал своего дела. Спасибо Вам огромное!

Отримай консультацію зараз

Заповніть форму зворотного зв’язку і я Вам обов’язково відповім


+38 067-447-79-91

Київ, вул. Предславінська 34-б