Отримай безкоштовну консультацію

запишіться на консультацію. залиште свій номер телефону, з вами зв’яжуться наші фахівці.


Автопромисловість

Правове врегулювання діяльності автомобільних компаній в Україні в останні роки складно назвати особливо стабільним. Наша юридична компанія, використовуючи свій багаторічний досвід співпраці з передовими компаніями-виробниками і постачальниками автомобілів, допомагає клієнтам відчувати себе комфортно навіть в подібній обстановці.

В даному напрямку наші фахівці надають комплекс послуг в сфері корпоративного та антимонопольного правового регулювання. Наша компанія також працює з різноплановими юридичними питаннями ведення бізнесу: злиття і поглинання компаній, картельні розслідування, підготовка документації для створення дилерської мережі, конкуренція, що порушує чинне законодавство, маркетингові компанії, ціноутворення і т.д. Фахівці компанії також допомагають клієнтам в сфері інтелектуальної власності: брендування, захист даних і торгових марок. Ми допоможемо вам у сфері трудового та податкового права: вирішення спорів і планування оподаткування.

Багаторічний досвід компанії дозволяє знаходити унікальні і максимально ефективні рішення навіть для самих складних юридичних проблем. Саме тому ми – та компанія, яка надає повний спектр правового захисту та аналізу в автопромисловості.

Послуги в автопромисловості, які ми надаємо своїм клієнтам:
допомога з юридичної складової створення нового бізнесу в автомобільній промисловості, питання інвестування;
підтримка в дотриманні регуляторних вимог і корпоративного права;
складання та укладання договорів, в тому числі договорів поставки, ліцензійні угоди;
юридичний аудит, підтримку угод, пов’язаних з інвестиційним фондом;
підбір задовільною системи оподаткування та її оптимізація під вимоги галузі;
регулювання правового аспекту міжнародної торгівлі та експорту;
питання реструктуризації, банкрутства;
вирішення спорів у сфері автоіндустрії.

Відгуки

Ви також можете залишити відгук або записатися через форму зворотного зв’язку

Кристина

студентка
5/5

Срочно нужна была помочь уголовного адвоката. Моего мужа забрали в полицию за распространение наркотиков, хотя раньше замеченным в каких то таких делах не был. Требовали очень большую суму денег.
Я позвонила в Адвокатское бюро, адвокат оперативно выехал. Адвокат вел себя уверенно и быстро

Богдан

дизайнер
4.5/5

Олексій Владіславович прийшов на допомогу, коли ми її зовсім не очікували. Не тільки професіонал своєї справи, але і дуже хороша людина. Завдяки йому ми...
успішно добрались додому, а не залишились ночувати у відділенні поліції)) Олексій, дякуємо за допомогу, небайдужість та професіоналізм!

Iнна Маркова

письменниця
5/5

Мы купили с мужем квартиру и нужно было мужа прописать. Пошли в военкомат а там ему вручили повестку и сказали прийти на медосмотр. Я была в панике...
Нашли с мужем в интернет Адвокатское бюро, записались на консультацию. Адвокаты очень приятные и профессиональные. Мы решили все свои вопросы.

Валентина

мама в декрете
4/5

Со мной случилась не очень приятная ситуация и понадобилась помощь адвоката в апелляционном суде, времени было мало, решила найти в интернете...
Случайно наткнулась на сайт Алексея Владиславовича, не долго думая, написала и подробно рассказала всю ситуацию, ответ получила быстро. Позже Алексей Владиславович составил план действий, тактику поведения в суде, собрали нужные документы для суда. Решение суда было в нашу пользу. Я очень рада, что обратилась за помощью именно к Алексею Владиславовичу, он честный, порядочный адвокат, профессионал своего дела. Спасибо Вам огромное!

Отримай консультацію зараз

Заповніть форму зворотного зв’язку і я Вам обов’язково відповім


+38 067-447-79-91

Київ, вул. Предславінська 34-б