Отримай безкоштовну консультацію

запишіться на консультацію. залиште свій номер телефону, з вами зв’яжуться наші фахівці.


Автоюрист

Автомобільне право України – це ціла система, в комплексі якій представлені правові норми, а також корисні рекомендації по їх застосуванню. Кожен сучасний водій повинен мати на увазі, що навіть детальне вивчення представлених актів, що не є гарантією того, що громадянам вдасться відстояти власні права. У разі порушення – автовласник зобов’язаний буде виплатити штраф.

Одними з найпопулярніших проблем серед водіїв вважаються:
проведення реєстрації, а також зняття транспортного засобу з обліку;
спірні моменти, що виникають в результаті ДТП;
залучення до відповідальності в разі порушених ПДР;
незаконні дії співробітників Патрульній поліції і багато іншого.
Щоб більш детально розібратися з усіма перерахованими вище питаннями, рекомендується звернутися за допомогою до юристів нашої юридичної компанії. Автоюрист проведуть детальну консультацію і відповіді на всі запитання.

Коли потрібна допомога адвоката по дтп
Підтримка Автоюрист і його наступні дії повністю залежать від конкретного випадку. В ході розгляду справи, фахівець зробить все можливе, щоб звести до мінімуму можливі наслідки ДТП.

Скористатися кваліфікованою допомогою Автоюрист або адвоката можуть:
Всі власники авто – в цю категорію входять громадяни України, які зіткнулися з такими проблемами, як повернення прав, скасування виписаних штрафів, протоколів, а також представництво інтересів в суді по відшкодуванню збитку в результаті ДТП.
Всі власники машин, які є нерезидентами – можливість скористатися юридичною консультацією в телефонному режимі або в Фоіс компанії.
Також, наша юридична компанія надає послуги з правової підтримки, які включають:
оскарження виписаних штрафів;
консультації Автоюрист в усном / письмовому вигляді;
повернення прав для водіїв;
оспорювання суддівських постанов, а також незаконних дій співробітників ПП;
виїзд адвоката на місце ДТП і його кваліфікована допомога;
стягнення грошових коштів з винуватця ДТП, зі страхової компанії;
підготовка і подача позовів, заяв, скарг, листів та інших документів;
представництво під час суддівських розглядів (в судах різних інстанцій), вирішення спірних питань в прокуратурі, органах МВС, виконавчій службі.
Одними з найпоширеніших ситуацій, де потрібна допомога адвоката по дтп, вважаються:
керування машиною в стані алкогольного сп’яніння (в цьому випадку можливі такі наслідки, як позбавлення водійських прав, відмова водія проходити медичний огляд, тимчасовий арешт автомобіля);
порушення правил руху – не дотримання розмітки або ігнорування дорожніх знаків;
проїзд на червоний або жовтий сигнал світлофора;
порушення правил обгону іншого транспортного засобу;
неправильна стоянка, зупинка в недозволеному місці або неправильний перетин пішохідного переходу;
приховування з місця ДТП;
водіння автомобіля, у якого є помітні технічні несправності.
Адвокати та юристи нашої юридичної компанії добре знайомі з усіма нововведеннями українського законодавства і мають значний досвід щодо захисту прав автовласників в різних ситуаціях.

Відгуки

Ви також можете залишити відгук або записатися через форму зворотного зв’язку

Кристина

студентка
5/5

Срочно нужна была помочь уголовного адвоката. Моего мужа забрали в полицию за распространение наркотиков, хотя раньше замеченным в каких то таких делах не был. Требовали очень большую суму денег.
Я позвонила в Адвокатское бюро, адвокат оперативно выехал. Адвокат вел себя уверенно и быстро

Богдан

дизайнер
4.5/5

Олексій Владіславович прийшов на допомогу, коли ми її зовсім не очікували. Не тільки професіонал своєї справи, але і дуже хороша людина. Завдяки йому ми...
успішно добрались додому, а не залишились ночувати у відділенні поліції)) Олексій, дякуємо за допомогу, небайдужість та професіоналізм!

Iнна Маркова

письменниця
5/5

Мы купили с мужем квартиру и нужно было мужа прописать. Пошли в военкомат а там ему вручили повестку и сказали прийти на медосмотр. Я была в панике...
Нашли с мужем в интернет Адвокатское бюро, записались на консультацию. Адвокаты очень приятные и профессиональные. Мы решили все свои вопросы.

Валентина

мама в декрете
4/5

Со мной случилась не очень приятная ситуация и понадобилась помощь адвоката в апелляционном суде, времени было мало, решила найти в интернете...
Случайно наткнулась на сайт Алексея Владиславовича, не долго думая, написала и подробно рассказала всю ситуацию, ответ получила быстро. Позже Алексей Владиславович составил план действий, тактику поведения в суде, собрали нужные документы для суда. Решение суда было в нашу пользу. Я очень рада, что обратилась за помощью именно к Алексею Владиславовичу, он честный, порядочный адвокат, профессионал своего дела. Спасибо Вам огромное!

Отримай консультацію зараз

Заповніть форму зворотного зв’язку і я Вам обов’язково відповім


+38 067-447-79-91

Київ, вул. Предславінська 34-б