Отримай безкоштовну консультацію

запишіться на консультацію. залиште свій номер телефону, з вами зв’яжуться наші фахівці.


Борг по мікропозик

Варіанти мікропозик і небезпека їх отримання

З огляду на існуючій економічній ситуації в нашій країні, мікропозики є досить поширеним явищем. У більшості випадків прийнято виділяти такі їх види:

мікрокредити банківських установ карткового типу;
позики банківських установ, що знаходяться на стадії ліквідації, карткового типу;
мікропозики інших фінансових компаній;
беззаставні мікрокредити банківських установ (за існуючим кредитним договором).
Як бачимо, видів мікропозик існує велика кількість, проте все їх об’єднують непомірно великі процентні ставки і штрафи за прострочення виплат. Висока процентна ставка в даному випадку служить для того, щоб кредитори могли покрити збитки від позик, які так і не були повернуті. З одного боку, кредитор має повне право на подібне, з іншого ж – великі штрафи роблять мікропозики непідйомними навіть для тих, хто планував сумлінно виплатити свої борги.

Результатом вищеописаної ситуації є велика кількість позичальників, чиї кредити безповоротно прострочені. Кількість таких людей постійно збільшується. Все це призводить до необхідності пошуку найбільш ефективних варіантів розв’язання проблеми.

Як вирішити проблему заборгованості по мікропозик?
Рішення будь-якої проблеми з мікрокредитами лежить, перш за все, в бажанні самого позичальника почати діяти для позбавлення від виниклих фінансових неприємностей. Друга умова успішного вирішення конфлікту між кредитором і боржником – наявність у боржника певної грошової суми, яка допоможе назавжди розпрощатися зі злощасним позикою.

Всього варто розглядати два варіанти виходу з мікрозаймовой боргової ями.
→ Перший і більш складний варіант – це подача позовної заяви на кредитора до суду з метою оскаржити борг і непомірно нараховані відсотки. Як показує практика, суди все частіше стали приймати рішення на користь боржників, пояснюючи тим, що відсотки не можуть бути законно нараховані, якщо:

кредитний договір більше недійсний, оскільки закінчився його термін;
позичальник отримав від кредитора вимоги про дострокове повернення боргу в повному обсязі.
Якщо сума боргу невелика, то не існує вагомих причин для того, щоб звертатися до суду. Так як судове засідання вимагає залучення не тільки значних фінансових, а й тимчасових витрат. У боржника також повинні бути в наявності всі квитанції про оплату і кредитний договір, без яких позитивне рішення суду буде неможливим. Будь-яка порядна юридична компанія повідомить вам на консультації, що подача позову до суду при невеликому борг – це марна трата грошей, сил і часу. Одні тільки витрати на судові процеси будуть складати приблизно від 5000 грн.

→ Другий варіант виходу зі складної боргової ситуації полягає в тому, щоб викупити борг у банку або колекторів (так званих, факторингових компаній). Важливо відзначити, що борг по мікропозик можна викупити у колекторської компанії (такий як, наприклад, «Довіра і гарантія»), тільки при цьому у Вас зміниться кредитор. Цей спосіб є вирішенням проблеми з найменшим опором з боку кредитора, так як він цілком зацікавлений в поверненні виданих Вам засобів. Вигода досить очевидна, як для кредитора, так і для позичальника: перший отримує свої кошти назад (нехай і в меншій сумі), боржник гасить штрафи і кредит за більш вигідною ціною, з його майна знімають арешт.

Потрібно також розуміти, що знижка при викупі боргу може бути різною і залежить вона від:
суми заборгованості, разом зі штрафами, відсотками за користування кредитними коштами та пені;
вимог і позиції кредитора;
дати проведення останнього платежу по мікропозик;
наявності судових розглядів і / або виконавчих проваджень;
наявності заставного майна;
терміну дії кредитного договору.
Довірити викуп кредиту і супутні йому переговори можна лише кваліфікованого фахівця, адже саме від цього безпосередньо залежить ціна викупу. Викуп кредиту – це одноразова оплата всієї суми за попередньою домовленістю, про що також не варто забувати. Таким чином, при правильному підході до вирішення проблеми, можна домогтися знижки на викуп кредиту аж до 90%. Тобто, навіть борг в 60 000 грн може бути погашений за суму від 5000 до 30 000 грн.

Який із запропонованих шляхів вибрати – вирішувати тільки Вам. У будь-якому випадку, без якісної юридичної допомоги в цій справі не обійтися.

Наша юридична компанія здатна домогтися списання кредитного боргу перед банком або колекторської фірмою в розмірі від 70% до 90%!
У тому випадку, якщо у Вас виникла проблемна заборгованість, і ви хочете здійснити процедуру викупу боргу у банку і припинення судових розглядів – звертайтеся в нашу юридичну компанію за консультацією за контактами, вказаними на нашому сайті.

Відгуки

Ви також можете залишити відгук або записатися через форму зворотного зв’язку

Кристина

студентка
5/5

Срочно нужна была помочь уголовного адвоката. Моего мужа забрали в полицию за распространение наркотиков, хотя раньше замеченным в каких то таких делах не был. Требовали очень большую суму денег.
Я позвонила в Адвокатское бюро, адвокат оперативно выехал. Адвокат вел себя уверенно и быстро

Богдан

дизайнер
4.5/5

Олексій Владіславович прийшов на допомогу, коли ми її зовсім не очікували. Не тільки професіонал своєї справи, але і дуже хороша людина. Завдяки йому ми...
успішно добрались додому, а не залишились ночувати у відділенні поліції)) Олексій, дякуємо за допомогу, небайдужість та професіоналізм!

Iнна Маркова

письменниця
5/5

Мы купили с мужем квартиру и нужно было мужа прописать. Пошли в военкомат а там ему вручили повестку и сказали прийти на медосмотр. Я была в панике...
Нашли с мужем в интернет Адвокатское бюро, записались на консультацию. Адвокаты очень приятные и профессиональные. Мы решили все свои вопросы.

Валентина

мама в декрете
4/5

Со мной случилась не очень приятная ситуация и понадобилась помощь адвоката в апелляционном суде, времени было мало, решила найти в интернете...
Случайно наткнулась на сайт Алексея Владиславовича, не долго думая, написала и подробно рассказала всю ситуацию, ответ получила быстро. Позже Алексей Владиславович составил план действий, тактику поведения в суде, собрали нужные документы для суда. Решение суда было в нашу пользу. Я очень рада, что обратилась за помощью именно к Алексею Владиславовичу, он честный, порядочный адвокат, профессионал своего дела. Спасибо Вам огромное!

Отримай консультацію зараз

Заповніть форму зворотного зв’язку і я Вам обов’язково відповім


+38 067-447-79-91

Київ, вул. Предславінська 34-б