Отримай безкоштовну консультацію

запишіться на консультацію. залиште свій номер телефону, з вами зв’яжуться наші фахівці.


Фармацевтика та охорона здоров’я

Фармацевтична сфера та охорона здоров’я розвиваються дуже швидко і на даний момент знаходяться на етапі своєрідною трансформації: вся галузь перетворюється в комплексну інтегровану середу. Такі зміни – це причина появи нових трендів і можливостей з надання медичних послуг, зростання державного регулювання даної сфери.

Подібні умови змінюють і юридичну складову питання: тепер тільки компанії, які знають тонкощі роботи в даній сфері і володіють необхідним досвідом, здатні надати своїм клієнтам якісну правову допомогу.

Наша юридична компанія розуміє, в якому напрямку необхідно рухатися і які саме існують актуальні юридичні потреби в сфері фармацевтики та охорони здоров’я. Ми пропонуємо клієнтам тільки найефективніші рішення, що допомагають їм випереджати своїх конкурентів і ніколи не стикатися з серйозними правовими дилемами.

Ми консультуємо:
з питань регулювання фармацевтичної галузі;
по тонкощам реклами лікарських препаратів і косметичних засобів;
з юридичних особливостей реалізації фармацевтичної продукції на території України;
за повноваженнями контролюючих органів, а також надаємо правову підтримку при позапланових перевірках.
Ми надаємо юридичну підтримку:
з питань реєстрації та порушення прав на інтелектуальну власність;
для виробництва ліків;
імпорту та експорту лікарських препаратів;
з питань ліцензування діяльності в сфері охорони здоров’я;
у випадках виникнення конфліктних ситуацій з пацієнтами та працівниками медичної галузі;
при судових розглядах;
для абонентського обслуговування фармацевтичних підприємств.

Відгуки

Ви також можете залишити відгук або записатися через форму зворотного зв’язку

Кристина

студентка
5/5

Срочно нужна была помочь уголовного адвоката. Моего мужа забрали в полицию за распространение наркотиков, хотя раньше замеченным в каких то таких делах не был. Требовали очень большую суму денег.
Я позвонила в Адвокатское бюро, адвокат оперативно выехал. Адвокат вел себя уверенно и быстро

Богдан

дизайнер
4.5/5

Олексій Владіславович прийшов на допомогу, коли ми її зовсім не очікували. Не тільки професіонал своєї справи, але і дуже хороша людина. Завдяки йому ми...
успішно добрались додому, а не залишились ночувати у відділенні поліції)) Олексій, дякуємо за допомогу, небайдужість та професіоналізм!

Iнна Маркова

письменниця
5/5

Мы купили с мужем квартиру и нужно было мужа прописать. Пошли в военкомат а там ему вручили повестку и сказали прийти на медосмотр. Я была в панике...
Нашли с мужем в интернет Адвокатское бюро, записались на консультацию. Адвокаты очень приятные и профессиональные. Мы решили все свои вопросы.

Валентина

мама в декрете
4/5

Со мной случилась не очень приятная ситуация и понадобилась помощь адвоката в апелляционном суде, времени было мало, решила найти в интернете...
Случайно наткнулась на сайт Алексея Владиславовича, не долго думая, написала и подробно рассказала всю ситуацию, ответ получила быстро. Позже Алексей Владиславович составил план действий, тактику поведения в суде, собрали нужные документы для суда. Решение суда было в нашу пользу. Я очень рада, что обратилась за помощью именно к Алексею Владиславовичу, он честный, порядочный адвокат, профессионал своего дела. Спасибо Вам огромное!

Отримай консультацію зараз

Заповніть форму зворотного зв’язку і я Вам обов’язково відповім


+38 067-447-79-91

Київ, вул. Предславінська 34-б