Отримай безкоштовну консультацію

запишіться на консультацію. залиште свій номер телефону, з вами зв’яжуться наші фахівці.


Інтелектуальна власність

Чи не є секретом той факт, що об’єкти інтелектуальної власності в більшості випадків є погано захищеними від посягань з боку третіх осіб. Подібне твердження має величезну кількість доказів в юридичній практиці нашої компанії. Як приклад, досить поширеними є ситуації копіювання торгових марок або поширення музичних або літературних творів. У шахрая навряд чи виникнуть які-небудь труднощі з цим, а ось справжній правовласник зазнає суттєвих збитків.

Правопорушники можуть зазіхнути на інтелектуальну власність практично будь-якого суб’єкта: від величезних IT-компаній і до одиночних авторів творів мистецтва і винахідників.

При цьому процес юридичного захисту інтелектуальної власності вимагає ретельного аналізу об’єкта права цієї самої власності, цілей, які поставив перед собою правовласник і обставин, в яких буде відбуватися досягнення цих цілей.

З огляду на різний характер правопорушень по відношенню до об’єктів інтелектуальної власності, юридичний захист може бути здійснена:
в претензійному порядку (досудове вирішення спору);
у судовому порядку;
в адміністративному порядку (звернення до державних контролюючих органів, як приклад – Антимонопольний комітет або Державна фіскальна служба).
Якщо ви зіткнулися з ситуацією, коли ваші права на інтелектуальну власність були порушені, то адвокати нашої юридичної компанії допоможуть вам вирішити цю проблему, надавши наступні послуги:
проведення аналізу факту порушення прав, оцінка ризиків, підбір найбільш ефективної стратегії захисту та припинення діяльності правопорушників;
проведення досудової роботи: збір доказової бази, оформлення необхідної документації, проведення переговорів і т.д .;
звернення в державні органи для здійснення захисту ваших прав через адміністративні процедури;
складання та подання позову до судових органів.
Аналіз ситуації, обставин справи, вид правопорушення щодо інтелектуальної власності – все це є необхідними етапами для розробки ефективної стратегії захисту прав та інтересів наших клієнтів. Адвокати нашої юридичної компанії зможуть вибрати найбільш надійний шлях для досягнення поставлених цілей і захисту інтелектуальної власності від посягань правопорушників.

У даній галузі права ми надаємо наступні послуги:
проведення всебічних консультацій з питань порушення і захисту прав інтелектуальної власності;
здійснення юридичного аналізу справи, складання експертного висновку, розробка алгоритму захисту прав інтелектуальної власності;
допомога в здійсненні реєстрації об’єктів інтелектуальної власності, допомога в отриманні патентів;
проведення правового аудиту;
юридичний супровід угод, пов’язаних з правами на інтелектуальну власність: укладання угод, продаж прав і т.д .;
проведення консультацій з питань здійснення комерційної діяльності з використанням об’єктів інтелектуальної власності;
оптимізація системи оподаткування в сфері комерційної діяльності, пов’язаної з правами на інтелектуальну власність;
вирішення питань, пов’язаних з порушенням авторського права;
аудит товарних знаків, марок, реклами, доменних імен, здійснення і контроль франчайзингу;
проведення консультацій з питань комерційної таємниці, конфіденційності та захисту персональних даних;
здійснення захисту прав інтелектуальної власності в судовому та позасудовому порядку;
допомога в боротьбі з контрафактом;
припинення недобросовісної конкуренції і порушень конкурентного права;
аналіз, складання і подача судових документів, представництво в суді, оскарження рішення суду з питань, пов’язаних з правом інтелектуальної власності;
моніторинг торгових марок і брендів.

Відгуки

Ви також можете залишити відгук або записатися через форму зворотного зв’язку

Кристина

студентка
5/5

Срочно нужна была помочь уголовного адвоката. Моего мужа забрали в полицию за распространение наркотиков, хотя раньше замеченным в каких то таких делах не был. Требовали очень большую суму денег.
Я позвонила в Адвокатское бюро, адвокат оперативно выехал. Адвокат вел себя уверенно и быстро

Богдан

дизайнер
4.5/5

Олексій Владіславович прийшов на допомогу, коли ми її зовсім не очікували. Не тільки професіонал своєї справи, але і дуже хороша людина. Завдяки йому ми...
успішно добрались додому, а не залишились ночувати у відділенні поліції)) Олексій, дякуємо за допомогу, небайдужість та професіоналізм!

Iнна Маркова

письменниця
5/5

Мы купили с мужем квартиру и нужно было мужа прописать. Пошли в военкомат а там ему вручили повестку и сказали прийти на медосмотр. Я была в панике...
Нашли с мужем в интернет Адвокатское бюро, записались на консультацию. Адвокаты очень приятные и профессиональные. Мы решили все свои вопросы.

Валентина

мама в декрете
4/5

Со мной случилась не очень приятная ситуация и понадобилась помощь адвоката в апелляционном суде, времени было мало, решила найти в интернете...
Случайно наткнулась на сайт Алексея Владиславовича, не долго думая, написала и подробно рассказала всю ситуацию, ответ получила быстро. Позже Алексей Владиславович составил план действий, тактику поведения в суде, собрали нужные документы для суда. Решение суда было в нашу пользу. Я очень рада, что обратилась за помощью именно к Алексею Владиславовичу, он честный, порядочный адвокат, профессионал своего дела. Спасибо Вам огромное!

Отримай консультацію зараз

Заповніть форму зворотного зв’язку і я Вам обов’язково відповім


+38 067-447-79-91

Київ, вул. Предславінська 34-б