Отримай безкоштовну консультацію

запишіться на консультацію. залиште свій номер телефону, з вами зв’яжуться наші фахівці.


Корпоративне право / M & A

Корпоративна практика нашої юридичної компанії показує всю повноту нашого досвіду в сфері діяльності акціонерних товариств. Наші адвокати також займаються питаннями вирішення корпоративних суперечок на різних етапах їх розвитку.

Наші клієнти відчують позитивний ефект співпраці з нашими фахівцями, починаючи від створення компанії і закінчуючи її ліквідацією (якщо це буде відповідати вашим інтересам). Адвокати та юристи нашої компанії супроводжують процеси купівлі часток в бізнесі, збільшення або зменшення статутного капіталу, оформлення і випуск на ринок цінних паперів.

Корпоративне право – це багатоаспектна сфера, що вимагає особливої ​​юридичної уважності та відповідальності, коли справа стосується створення бізнесу, регулювання його діяльності, реєстрації, управління, реструктуризації тощо

Наші фахівці мають значний досвід в сфері проведення операцій вітчизняного та міжнародного рівнів, створення, покупки і ліквідації підприємств та оформлення партнерських відносин. Наша команда юристів спеціалізується на таких галузях, як нерухомість, фінансування, сфера послуг, харчова промисловість, енергетика і видобуток корисних копалин.

Цінні інновації і нетривіальні ідеї – це те, що здатні надати вам наші фахівці вже з самого початку співпраці з нашою компанією.

До наших послуг в області корпоративного права належать:
юридичний супровід створення компанії (в тому числі і зарубіжної), представництво інтересів в дочірніх підприємствах;
складання та оформлення необхідних паперів для функціонування бізнесу;
здійснення юридичного аудиту;
юридичний супровід угод, пов’язаних з поглинанням, злиттям і реструктуризацією бізнесу;
супровід транзакцій;
аналіз і оформлення договорів купівлі-продажу, регулювання взаємовідносин між акціонерами;
проведення консультацій з питань неплатоспроможності;
допомога в отриманні ліцензій і реєстраційних паперів, представництво в органах державної влади та державних контролюючих органах;
допомога в отриманні антимонопольних дозволів;
оцінка системи оподаткування, її оптимізація;
супровід зборів акціонерів;
проведення переговорів, вирішення корпоративних суперечок, представництво в судових органах;
ліквідація підприємств, юридичний супровід припинення діяльності бізнесу.

Відгуки

Ви також можете залишити відгук або записатися через форму зворотного зв’язку

Кристина

студентка
5/5

Срочно нужна была помочь уголовного адвоката. Моего мужа забрали в полицию за распространение наркотиков, хотя раньше замеченным в каких то таких делах не был. Требовали очень большую суму денег.
Я позвонила в Адвокатское бюро, адвокат оперативно выехал. Адвокат вел себя уверенно и быстро

Богдан

дизайнер
4.5/5

Олексій Владіславович прийшов на допомогу, коли ми її зовсім не очікували. Не тільки професіонал своєї справи, але і дуже хороша людина. Завдяки йому ми...
успішно добрались додому, а не залишились ночувати у відділенні поліції)) Олексій, дякуємо за допомогу, небайдужість та професіоналізм!

Iнна Маркова

письменниця
5/5

Мы купили с мужем квартиру и нужно было мужа прописать. Пошли в военкомат а там ему вручили повестку и сказали прийти на медосмотр. Я была в панике...
Нашли с мужем в интернет Адвокатское бюро, записались на консультацию. Адвокаты очень приятные и профессиональные. Мы решили все свои вопросы.

Валентина

мама в декрете
4/5

Со мной случилась не очень приятная ситуация и понадобилась помощь адвоката в апелляционном суде, времени было мало, решила найти в интернете...
Случайно наткнулась на сайт Алексея Владиславовича, не долго думая, написала и подробно рассказала всю ситуацию, ответ получила быстро. Позже Алексей Владиславович составил план действий, тактику поведения в суде, собрали нужные документы для суда. Решение суда было в нашу пользу. Я очень рада, что обратилась за помощью именно к Алексею Владиславовичу, он честный, порядочный адвокат, профессионал своего дела. Спасибо Вам огромное!

Отримай консультацію зараз

Заповніть форму зворотного зв’язку і я Вам обов’язково відповім


+38 067-447-79-91

Київ, вул. Предславінська 34-б