Отримай безкоштовну консультацію

запишіться на консультацію. залиште свій номер телефону, з вами зв’яжуться наші фахівці.


Оформлення права власності

Державна реєстраційна служба України (Укрдержреєстр) – це центральний орган виконавчої влади, діяльність якого координується Кабінетом міністрів України, безпосередньо через Міністерство юстиції.

У сферу послуг Укрдержреєстру входить як реєстрація права власності на об’єкти нерухомого майна, так і реєстрація актів цивільного стану, реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців і т.д.

Що стосується реєстрації права власності на нерухомість, то в Реєстраційній службі (Укрдержреєстр) можна отримати наступні послуги:
проведення державної реєстрації права власності та права користування нерухомим майном;
проведення державної реєстрації обтяжень нерухомого майна (іпотек та інших обмежень);
оформлення свідоцтв про право власності на нерухоме майно;
отримання інформації з державного реєстру прав (інформації про зареєстровані права та обмеження в їх використанні).
Зміни, що відбулися в системі державної реєстрації прав, стали своєрідною революцією в правовідносинах, об’єктами яких є нерухомість. Сталося досить багато змін, а ще більше проблем в новій процедурі. Як би держава не намагалося спростити процедуру реєстрації права власності, у нього, як завжди, нічого не вийшло: залишилися нескінченні черги, збільшився пакет необхідних документів для проведення реєстрації у порівнянні з минулим процедурою.

Фахівці нашої юридичної компанії детально вивчили всі нововведення в системі державної реєстрації прав на нерухомість, стежать за всіма правками та оновленнями.

Допомога фахівця нашої компанії в оформленні прав на нерухоме майно, у вирішенні питань реєстрації та оформлення нерухомості – буде корисна і необхідна.

Відгуки

Ви також можете залишити відгук або записатися через форму зворотного зв’язку

Кристина

студентка
5/5

Срочно нужна была помочь уголовного адвоката. Моего мужа забрали в полицию за распространение наркотиков, хотя раньше замеченным в каких то таких делах не был. Требовали очень большую суму денег.
Я позвонила в Адвокатское бюро, адвокат оперативно выехал. Адвокат вел себя уверенно и быстро

Богдан

дизайнер
4.5/5

Олексій Владіславович прийшов на допомогу, коли ми її зовсім не очікували. Не тільки професіонал своєї справи, але і дуже хороша людина. Завдяки йому ми...
успішно добрались додому, а не залишились ночувати у відділенні поліції)) Олексій, дякуємо за допомогу, небайдужість та професіоналізм!

Iнна Маркова

письменниця
5/5

Мы купили с мужем квартиру и нужно было мужа прописать. Пошли в военкомат а там ему вручили повестку и сказали прийти на медосмотр. Я была в панике...
Нашли с мужем в интернет Адвокатское бюро, записались на консультацию. Адвокаты очень приятные и профессиональные. Мы решили все свои вопросы.

Валентина

мама в декрете
4/5

Со мной случилась не очень приятная ситуация и понадобилась помощь адвоката в апелляционном суде, времени было мало, решила найти в интернете...
Случайно наткнулась на сайт Алексея Владиславовича, не долго думая, написала и подробно рассказала всю ситуацию, ответ получила быстро. Позже Алексей Владиславович составил план действий, тактику поведения в суде, собрали нужные документы для суда. Решение суда было в нашу пользу. Я очень рада, что обратилась за помощью именно к Алексею Владиславовичу, он честный, порядочный адвокат, профессионал своего дела. Спасибо Вам огромное!

Отримай консультацію зараз

Заповніть форму зворотного зв’язку і я Вам обов’язково відповім


+38 067-447-79-91

Київ, вул. Предславінська 34-б