Отримай безкоштовну консультацію

запишіться на консультацію. залиште свій номер телефону, з вами зв’яжуться наші фахівці.


Переговори з кредиторами

Методи, які активно використовує наша юридична компанія з відстрочення виплати боргу при первинних переговорах з банком, на стадії судового розгляду і під час виконавчого провадження істотно допомагають позичальникам отримати додатковий час для пошуку фінансових коштів.

При судових спорах з банками і затягуванні процесу стягнення боргів, наші юристи і адвокати використовують, як нові механізми тиску на фінансову установу, так і перевірені часом способи ефективного ведення переговорів з банком. Для збереження конфіденційності, ми не будемо відкрито говорити про подібні законних методах «заморозки» погашення кредиту. Ми вже безліч разів встигли випробувати дані методи при роботі з різними банками України і колекторськими фірмами.

Реструктуризація заборгованості, отримання відстрочки, списання штрафів та пені
Фахівці нашої компанії прийняли участь у величезній кількості переговорів по реструктуризації боргів (понад тисячу) в різних банках України. Наші юристи готові надати клієнтам тільки дієву допомогу у відстроченні платежів по кредиту та списання штрафів.

Не можна сказати, що зараз існує будь-якої єдиний механізм для реструктуризації боргових зобов’язань. У більшості випадків все відбувається індивідуально. І в цій справі важливо не тільки правильно оцінити ризики, але і перспективи реструктуризації. Отримати бажаний результат можна лише, заручившись допомогою висококваліфікованого фахівця в банківській сфері.

Під реструктуризацією кредиту необхідно розуміти зміни в умовах повернення кредиту, виходячи з поточного фінансового становища боржника.
Допомога в здійсненні реструктуризації буде особливо ефективною для тих, хто втратив стабільне джерело доходу. Наші фахівці розроблять найбільш оптимальну схему проведення виплат і зможуть прийти до компромісу з банком.

Природно, що банк всіляко намагатиметься уникнути тривалих судових розглядів, і тому піде на компроміс. Однак не менш важливо, щоб і сам боржник був готовий йти на поступки. Вести діалог з кредитором – це необхідність, особливо в тому випадку, якщо потрібно збільшити терміни користування кредитом – позичальники найчастіше просять наших фахівців саме про це. Щоб отримати крок на зустріч з боку банку, зверніться в нашу юридичну компанію фахівці якої знають, як допомогти Вам.

Наша юріліческая компанія має необхідний досвід для якісного ведення переговорів з банківськими установами. Ми візьмемо на себе всі тяготи лобіювання ваших інтересів перед кредитором. Важливо зауважити, що використовуються нашими фахівцями правові схеми допоможуть позичальникам суттєво заощадити свої фінансові кошти. Юристи та адвокати нашої компанії зможуть знайти індивідуальний підхід до вирішення конкретної проблеми, мінімізуючи всі ризики.

Ми можемо домовитися з банком про:
списання штрафних санкцій за прострочення виплат за кредитними зобов’язаннями (діючих до реструктуризації);
отриманні відстрочки для виплати основної суми боргу;
продовження терміну користування кредитом;
зміна нарахування відсотків за користування кредитом (щомісячні виплати не будуть перевищувати позначку в тридцять п’ять відсотків від сукупних доходів сім’ї);
поділ кредиту в іноземній валюті:
1. по іпотечному зобов’язанням залишку кредитних виплат за курсом гривні, що діє на момент укладення договору;
2. не по іпотечному зобов’язанням на суму різниці залишку кредитних виплат за курсом гривні на момент реструктуризації та залишку за курсом гривні в момент укладення кредитного договору;
зміна валюти для виплат по кредиту;
надання кредитних канікул.
Ми також допоможемо Вам розібратися з усіма нюансами кредитної діяльності, списати борг, відстрочити виплати, зменшити штрафи і т.д. Ви зменшите свої кредитні зобов’язання, зможете отримати додатковий час на повернення кредитних коштів, позбудетеся від тяжкості штрафних відсотків.

Відгуки

Ви також можете залишити відгук або записатися через форму зворотного зв’язку

Кристина

студентка
5/5

Срочно нужна была помочь уголовного адвоката. Моего мужа забрали в полицию за распространение наркотиков, хотя раньше замеченным в каких то таких делах не был. Требовали очень большую суму денег.
Я позвонила в Адвокатское бюро, адвокат оперативно выехал. Адвокат вел себя уверенно и быстро

Богдан

дизайнер
4.5/5

Олексій Владіславович прийшов на допомогу, коли ми її зовсім не очікували. Не тільки професіонал своєї справи, але і дуже хороша людина. Завдяки йому ми...
успішно добрались додому, а не залишились ночувати у відділенні поліції)) Олексій, дякуємо за допомогу, небайдужість та професіоналізм!

Iнна Маркова

письменниця
5/5

Мы купили с мужем квартиру и нужно было мужа прописать. Пошли в военкомат а там ему вручили повестку и сказали прийти на медосмотр. Я была в панике...
Нашли с мужем в интернет Адвокатское бюро, записались на консультацию. Адвокаты очень приятные и профессиональные. Мы решили все свои вопросы.

Валентина

мама в декрете
4/5

Со мной случилась не очень приятная ситуация и понадобилась помощь адвоката в апелляционном суде, времени было мало, решила найти в интернете...
Случайно наткнулась на сайт Алексея Владиславовича, не долго думая, написала и подробно рассказала всю ситуацию, ответ получила быстро. Позже Алексей Владиславович составил план действий, тактику поведения в суде, собрали нужные документы для суда. Решение суда было в нашу пользу. Я очень рада, что обратилась за помощью именно к Алексею Владиславовичу, он честный, порядочный адвокат, профессионал своего дела. Спасибо Вам огромное!

Отримай консультацію зараз

Заповніть форму зворотного зв’язку і я Вам обов’язково відповім


+38 067-447-79-91

Київ, вул. Предславінська 34-б