Отримай безкоштовну консультацію

запишіться на консультацію. залиште свій номер телефону, з вами зв’яжуться наші фахівці.


Реєстрація іноземного представництва на території України

Наша юридична компанія надає комплекс юридичних послуг по супроводженню реєстрації іноземного представництва на території України.

Сьогодні для багатьох зарубіжних компаній України є досить перспективною з точки зору можливостей розвитку свого бізнесу. Для освоєння нових ринків вони прагнуть офіційно зареєструвати іноземне представництво, що дозволяє легалізувати свою діяльність.

Згідно з українським законодавством реєстрація іноземного представництва дає їм право на певні митні, податкові преференції, працевлаштування іноземних громадян без оформлення дозволу на працевлаштування.

Реєстрація іноземного представництва в Україні: організаційно-правові аспекти
Право на реєстрацію представництв іноземних суб’єктів господарської діяльності визначається ст. 5 Закону України «Про зовнішньоекономічну діяльність». Відповідно до цього документа відкрити іноземне представництво – це значить створити уповноважена особа, яка представлятиме інтереси зарубіжної компанії (фірми) для ведення господарської діяльності на території країни.

Право зареєструвати іноземне представництво належить центральному органу виконавчої влади з питань економічної політики – Міністерству економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ).

Правове поле дозволяє відкрити представництво компанії для отримання можливості за дорученням іноземного суб’єкта господарської діяльності діяти на українській території з виконанням своїх функцій.

Для того, щоб зареєструвати іноземне представництво необхідна наявність пакета наступних документів:
Заява про реєстрацію, оформлене на фірмовому бланку компанії (підприємства), завірена підписом керівника та печаткою
Виписка з банківського (торговельного) реєстру країни офіційної реєстрації основного офісу іноземного суб’єкта госп. діяльності або нотаріально завіреної копії цього документа
Рекомендація банку-власника, оформлена на фірмовому бланку компанії (підприємства), завірена підписом керівника та печаткою
Рекомендація банку-власника рахунку подавця заяви (оригінал з нотаріально завіреними підписами відповідальних працівників банку)
Оригінал нотаріально завіреної довіреності на здійснення представництва, яка повинна бути офіційно оформлена відповідно до законодавства країни реєстрації офісу зарубіжної компанії подавця заяви (оригінал з нотаріально завіреними підписами відповідальних працівників банку)
Оригінал нотаріально завіреної довіреності на здійснення представництва, яка повинна бути офіційно оформлена відповідно до законодавства країни реєстрації офісу зарубіжної компанії із зазначенням переліку повноважень конкретних осіб
Якщо Ви бажаєте коректно зареєструвати іноземне представництво з мінімумом витрат своїх сил, часу і коштів, скористайтеся послугами нашої юридичної компанії.

В нашій юридичній компанії працюють тільки кваліфіковані фахівці, які здатні надати професійну допомогу не тільки на всіх етапів реєстрації, але і забезпечити подальшу юридичну підтримку діяльності представництва з урахуванням всіх нюансів українського законодавства.

З нашої юридичної компание ви зможете відкрити представництво компанії «під ключ», уникнувши відмов МЕРТ з формальних причин, а значить досягнете скорочення термінів до одного місяця.

До послуг нашої компанії входить:
надання консультації з питань реєстрації іноземного представництва на території України;
підготовка необхідних документів;
подача заяви та необхідних документів;
реєстрація іноземного представництва на території України;

Відгуки

Ви також можете залишити відгук або записатися через форму зворотного зв’язку

Кристина

студентка
5/5

Срочно нужна была помочь уголовного адвоката. Моего мужа забрали в полицию за распространение наркотиков, хотя раньше замеченным в каких то таких делах не был. Требовали очень большую суму денег.
Я позвонила в Адвокатское бюро, адвокат оперативно выехал. Адвокат вел себя уверенно и быстро

Богдан

дизайнер
4.5/5

Олексій Владіславович прийшов на допомогу, коли ми її зовсім не очікували. Не тільки професіонал своєї справи, але і дуже хороша людина. Завдяки йому ми...
успішно добрались додому, а не залишились ночувати у відділенні поліції)) Олексій, дякуємо за допомогу, небайдужість та професіоналізм!

Iнна Маркова

письменниця
5/5

Мы купили с мужем квартиру и нужно было мужа прописать. Пошли в военкомат а там ему вручили повестку и сказали прийти на медосмотр. Я была в панике...
Нашли с мужем в интернет Адвокатское бюро, записались на консультацию. Адвокаты очень приятные и профессиональные. Мы решили все свои вопросы.

Валентина

мама в декрете
4/5

Со мной случилась не очень приятная ситуация и понадобилась помощь адвоката в апелляционном суде, времени было мало, решила найти в интернете...
Случайно наткнулась на сайт Алексея Владиславовича, не долго думая, написала и подробно рассказала всю ситуацию, ответ получила быстро. Позже Алексей Владиславович составил план действий, тактику поведения в суде, собрали нужные документы для суда. Решение суда было в нашу пользу. Я очень рада, что обратилась за помощью именно к Алексею Владиславовичу, он честный, порядочный адвокат, профессионал своего дела. Спасибо Вам огромное!

Отримай консультацію зараз

Заповніть форму зворотного зв’язку і я Вам обов’язково відповім


+38 067-447-79-91

Київ, вул. Предславінська 34-б