Отримай безкоштовну консультацію

запишіться на консультацію. залиште свій номер телефону, з вами зв’яжуться наші фахівці.


Реєстрація підприємства

Зважилися на те, щоб відкрити свій бізнес? Перш, ніж почати свою діяльність (комерційну або некомерційну), необхідно отримати певний статус суб’єкта, тобто зареєструвати підприємство.

Весь процес здійснення реєстрації починається з оцінки її умов і обставин, що допоможе вибрати оптимальну організаційно-правову форму для вашого виду діяльності. На вибір форми також впливають цілі, які ставить перед собою власник майбутнього бізнесу і чинне законодавство, що регулює дану правову сферу.

Найчастіше в Україні в якості організаційно-правової форми вибирають ТОВ – Товариство з обмеженою відповідальністю та фізична особа – підприємець. Звичайно, завжди існують певні підводні камені, уникнути яких можна лише звернувшись до професійного юриста, котрий володіє належним досвідом і знаннями.

Наша юридична компанія багато років допомагає своїм клієнтам в питаннях державної реєстрації бізнесу, звільняючи їх від можливих помилок, ускладнень і марної трати фінансових коштів.

Наші юристи і адвокати мають значний практичний досвід, активно співпрацюють з державними органами і завжди відповідально ставляться до поставлених перед ними завдань, що робить отримання позитивного результату у справі – практично гарантованим!

Ми допомагаємо нашим клієнтам в наступних питаннях:
Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ).
Реєстрація приватного підприємства (ПП).
Реєстрація фізичної особи-підприємця (ФОП).
Реєстрація акціонерного товариства (АТ).
Реєстрація змін в установчих документах.
Перереєстрація підприємств.
Реєстрація представництва компанії.
Реєстрація представництва іноземної компанії.
Реєстрація громадських об’єднань і громадських організацій.
Підтвердження всеукраїнського статусу громадського об’єднання.
Реєстрація благодійних організацій
Акредитація філій, відділень, представництв та інших відокремлених підрозділів іноземних неурядових організацій.
Реєстрація об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

Відгуки

Ви також можете залишити відгук або записатися через форму зворотного зв’язку

Кристина

студентка
5/5

Срочно нужна была помочь уголовного адвоката. Моего мужа забрали в полицию за распространение наркотиков, хотя раньше замеченным в каких то таких делах не был. Требовали очень большую суму денег.
Я позвонила в Адвокатское бюро, адвокат оперативно выехал. Адвокат вел себя уверенно и быстро

Богдан

дизайнер
4.5/5

Олексій Владіславович прийшов на допомогу, коли ми її зовсім не очікували. Не тільки професіонал своєї справи, але і дуже хороша людина. Завдяки йому ми...
успішно добрались додому, а не залишились ночувати у відділенні поліції)) Олексій, дякуємо за допомогу, небайдужість та професіоналізм!

Iнна Маркова

письменниця
5/5

Мы купили с мужем квартиру и нужно было мужа прописать. Пошли в военкомат а там ему вручили повестку и сказали прийти на медосмотр. Я была в панике...
Нашли с мужем в интернет Адвокатское бюро, записались на консультацию. Адвокаты очень приятные и профессиональные. Мы решили все свои вопросы.

Валентина

мама в декрете
4/5

Со мной случилась не очень приятная ситуация и понадобилась помощь адвоката в апелляционном суде, времени было мало, решила найти в интернете...
Случайно наткнулась на сайт Алексея Владиславовича, не долго думая, написала и подробно рассказала всю ситуацию, ответ получила быстро. Позже Алексей Владиславович составил план действий, тактику поведения в суде, собрали нужные документы для суда. Решение суда было в нашу пользу. Я очень рада, что обратилась за помощью именно к Алексею Владиславовичу, он честный, порядочный адвокат, профессионал своего дела. Спасибо Вам огромное!

Отримай консультацію зараз

Заповніть форму зворотного зв’язку і я Вам обов’язково відповім


+38 067-447-79-91

Київ, вул. Предславінська 34-б