Отримай безкоштовну консультацію

запишіться на консультацію. залиште свій номер телефону, з вами зв’яжуться наші фахівці.


Швидка ліквідація підприємств

Треба негайно припинити діяльність Вашої фірми?

Потрібна швидка ліквідація підприємств та філій компанії?

Наша юридична компанія пропонує Вам перевірений досвідом, ефективний і терміновий спосіб ліквідації з повним супроводом всього процесу.
“Експрес – ліквідація” (швидка ліквідація підприємств) – полягає в позбавлення від непотрібного або проблемного підприємства шляхом продажу корпоративних прав та на сьогодні є оптимальним, за вартістю і наслідків для власників, варіантом закриття фірми.

Процедура передбачає офіційну зміну засновників, директора, адреси, назви, телефону і передачу документів і печатки підприємства новому директору за актом відповідно до ч. 3 ст. 29 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців». Надалі підприємство діяльності вести не буде і через певний час буде ліквідовано в загальному порядку. Такі дії дозволять Вам перекласти обов’язки перед кредиторами на правонаступника в особі нового власника і директора підприємства.

Процедура і порядок дій
1.Ви передаєте нам по електронній пошті або при зустрічі в офісі необхідні документи для підготовки змін.
В цей же день (по можливості) зустрічаємося у нотаріуса. документи:

Копія свідоцтва про державну реєстрацію (виписка з ЕРГПОУ)
Копія статуту (остання редакція)
Паспортні дані директора, засновників
Перелік наявних статутних та бухгалтерських документів для складання акта прийому-передачі.
У нотаріуса:

Підписуєте заяву про вихід учасників зі складу засновників і передачі корпоративних прав або договір купівлі-продажу корпоративних прав
Підписуєте протокол загальних зборів засновників про проведення змін
Передаєте за актом прийому-передачі статутні та бухгалтерські документи в оригіналі новому директору
Підписуєте договір про надання юридичних послуг
Оплачуєте авансовий внесок в розмірі 50% суми.
2. Ми проводимо реєстрацію змін у державного реєстратора
А саме – зміна засновників, директора, телефону, якщо є необхідність, то і юридичної адреси і назви. Отримуємо витяг з ЄДРПОУ, який є підтвердженням того, що ви вже не є засновником і директором На цьому етапі робота з вами закінчується, і ви передаєте залишилася суму грошей.

3. Завершення процедури
Ми йдемо до державного реєстратора, отримуємо зареєстрований статут і виписку (так як в той же день реєстрації виписку не дають, чекають підтвердження інформації про реєстрацію змін до інших державних органах.). Підприємство надалі діяльності вести не буде і через певний час буде ліквідовано в загальному порядку.

Відгуки

Ви також можете залишити відгук або записатися через форму зворотного зв’язку

Кристина

студентка
5/5

Срочно нужна была помочь уголовного адвоката. Моего мужа забрали в полицию за распространение наркотиков, хотя раньше замеченным в каких то таких делах не был. Требовали очень большую суму денег.
Я позвонила в Адвокатское бюро, адвокат оперативно выехал. Адвокат вел себя уверенно и быстро

Богдан

дизайнер
4.5/5

Олексій Владіславович прийшов на допомогу, коли ми її зовсім не очікували. Не тільки професіонал своєї справи, але і дуже хороша людина. Завдяки йому ми...
успішно добрались додому, а не залишились ночувати у відділенні поліції)) Олексій, дякуємо за допомогу, небайдужість та професіоналізм!

Iнна Маркова

письменниця
5/5

Мы купили с мужем квартиру и нужно было мужа прописать. Пошли в военкомат а там ему вручили повестку и сказали прийти на медосмотр. Я была в панике...
Нашли с мужем в интернет Адвокатское бюро, записались на консультацию. Адвокаты очень приятные и профессиональные. Мы решили все свои вопросы.

Валентина

мама в декрете
4/5

Со мной случилась не очень приятная ситуация и понадобилась помощь адвоката в апелляционном суде, времени было мало, решила найти в интернете...
Случайно наткнулась на сайт Алексея Владиславовича, не долго думая, написала и подробно рассказала всю ситуацию, ответ получила быстро. Позже Алексей Владиславович составил план действий, тактику поведения в суде, собрали нужные документы для суда. Решение суда было в нашу пользу. Я очень рада, что обратилась за помощью именно к Алексею Владиславовичу, он честный, порядочный адвокат, профессионал своего дела. Спасибо Вам огромное!

Отримай консультацію зараз

Заповніть форму зворотного зв’язку і я Вам обов’язково відповім


+38 067-447-79-91

Київ, вул. Предславінська 34-б