Отримай безкоштовну консультацію

запишіться на консультацію. залиште свій номер телефону, з вами зв’яжуться наші фахівці.


Сімейні суперечки

Відповідно до положень Сімейного кодексу України майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та чоловікові на праві спільної власності в рівних частках. Дружина і чоловік мають право розділити майно за взаємною згодою. Адвокат по сімейних справах допоможе провести розділ майна або розірвання шлюбу (розлучення), якщо дружина і чоловік не домовилися про порядок поділу об’єктів права власності, в такому випадку спір може бути вирішено тільки судом. Сімейний адвокат нашої юридичної компанії дасть якісні поради. При цьому, якщо є діти то аліменти зіграють тільки на благо дитини.

Практика показує, що сторони рідко приходять до угоди про розподіл спільного майна, нажитого в період шлюбу, цивілізованим шляхом, і не мають при розлученні взаємних претензій в такому випадку ми можемо паралельно почати процедуру розірвання шлюбу (розлучення) спільно з розділом майна або виділенням частки в спільно нажите майно. Набагато частіше подружжю доводиться здійснювати розділ квартири при розлученні в Україні в судовому порядку. У таких випадках професійна допомога юриста з сімейного права від нашої юридичної компанії буде дуже цінною.

Адвокат по сімейних справах нашої юридичної компанії спеціалізується на складних справах в сфері сімейного права. Вирішенню таких питань відповідає досвід наших юристів та адвокатів, які здатні вирішувати справи в тому числі і за допомогою міжнародних інституцій.
Існує хибна думка, що поділ майна подружжя відноситься до категорії простих судових процесів. Якщо ви вперше використовуєте у вирішенні такого питання юридичні послуги, може здатися, що досить лише виявити факт покупки майна сімейною парою в період шлюбу, а також його точну ринкову вартість на момент розділу. Однак складності додає можливе небажання одного з подружжя здійснювати розділ, випадки укриття майна або відповідних документів. Вирішувати такі питання в правовій площині і покликані фахівці нашої юридичної компанії.

Сьогодні розірвання шлюбу (розлучення) перетворився на звичайне явище, проте, рідко, коли він проходить спокійно і, найчастіше, приносить дуже багато розбіжностей, які найкраще може врегулювати сімейний адвокат. Це важкий стрес не тільки для дорослих, але і для дітей, адже, найчастіше, люди стикаються з низкою проблем, про які вони не знали.

Адвокат по сімейних справах – Ваш помічник у подоланні цього нелегкого процесу!
Шлюборозлучний процес (розлучення) викликає дуже сильне емоційне переживання для двох сторін, які беруть участь в процесі. Звичайно, це пов’язано з самим результатом невдалих відносин, але також багато в чому через юридичних питань про розподіл майна або з ким залишаться діти.

Адвокат по сімейних справах зможе схилити рішення суду на користь свого клієнта, що дасть можливість останньому самому вибирати умови розлучення які він забажає, при цьому аліменти (суму оплати) на дитину можна визначити також в добровільному порядку, що важливо знати. Також не слід забувати, що професійний адвокат по сімейним питанням може не тільки істотно прискорити цю неприємну процедуру, а й допомогти уникнути різних моментів, які можуть перешкодити позитивному для клієнта результату.

Діти, а особливо неповнолітні, і хвилювання за їх майбутнє, можуть істотно нагнітати обстановку. Питання «Де і з ким житимуть діти?», Порядок нарахування аліментів та багато інших проблем має вирішити Ваш сімейний адвокат, в разі, коли розірвання шлюбу відбувається в суді. Такі проблеми, як розірвання шлюбу, розділ майна – питання, які самостійно дуже важко вирішити без допомоги грамотного адвоката. При цьому треба врахувати, що аліменти і їх розрахунок проводитися з урахуванням усього отриманого доходу чоловіка, в залежності від того з ким із батьків буде жити дитина.

Сімейний адвокат від нашої юридичної компанії пропонує Вам наступні послуги в області сімейних відносин:
консультації з питань сімейного права
розірвання шлюбу (розлучення) в суді, розділ майна
стягнення аліментів
оспорювання батьківства / материнства
складання шлюбного договору
позбавлення / обмеження батьківських прав
виділення подружньої частки
визначення порядку спілкування з дитиною, визначення місця проживання дитини
усиновлення

Відгуки

Ви також можете залишити відгук або записатися через форму зворотного зв’язку

Кристина

студентка
5/5

Срочно нужна была помочь уголовного адвоката. Моего мужа забрали в полицию за распространение наркотиков, хотя раньше замеченным в каких то таких делах не был. Требовали очень большую суму денег.
Я позвонила в Адвокатское бюро, адвокат оперативно выехал. Адвокат вел себя уверенно и быстро

Богдан

дизайнер
4.5/5

Олексій Владіславович прийшов на допомогу, коли ми її зовсім не очікували. Не тільки професіонал своєї справи, але і дуже хороша людина. Завдяки йому ми...
успішно добрались додому, а не залишились ночувати у відділенні поліції)) Олексій, дякуємо за допомогу, небайдужість та професіоналізм!

Iнна Маркова

письменниця
5/5

Мы купили с мужем квартиру и нужно было мужа прописать. Пошли в военкомат а там ему вручили повестку и сказали прийти на медосмотр. Я была в панике...
Нашли с мужем в интернет Адвокатское бюро, записались на консультацию. Адвокаты очень приятные и профессиональные. Мы решили все свои вопросы.

Валентина

мама в декрете
4/5

Со мной случилась не очень приятная ситуация и понадобилась помощь адвоката в апелляционном суде, времени было мало, решила найти в интернете...
Случайно наткнулась на сайт Алексея Владиславовича, не долго думая, написала и подробно рассказала всю ситуацию, ответ получила быстро. Позже Алексей Владиславович составил план действий, тактику поведения в суде, собрали нужные документы для суда. Решение суда было в нашу пользу. Я очень рада, что обратилась за помощью именно к Алексею Владиславовичу, он честный, порядочный адвокат, профессионал своего дела. Спасибо Вам огромное!

Отримай консультацію зараз

Заповніть форму зворотного зв’язку і я Вам обов’язково відповім


+38 067-447-79-91

Київ, вул. Предславінська 34-б