Отримай безкоштовну консультацію

запишіться на консультацію. залиште свій номер телефону, з вами зв’яжуться наші фахівці.


Скасування виконавчого збору

Питання про те, як скасувати виконавчий збір, є досить поширеним серед боржників, які знаходяться на стадії виконавчого діловодства.

Стаття номер 27 Закону України «Про виконавче провадження» вказує на те, що з особи, яка є боржником і не виконав добровільне погашення боргу перед заявником протягом 7 днів (термін, встановлений державним виконавцем) з дня отримання постанови про відкриття виконавчого провадження, на користь держави стягується сума в розмірі 10% від суми боргу. Про цю сумі можна дізнатися з виконавчого листа, рішення суду або виконавчого напису, здійсненої нотаріальними органами.

Для того щоб здійснити скасування виконавчого збору, необхідно ретельно проаналізувати умови і причини, на підставі яких державний виконавець може винести відповідну постанову.

Також варто звернути увагу і на документи, які передують постановою:
Рішення суду про стягнення заборгованості або на предмет застави. Здійснивши скасування або зміна даного рішення, можна звільнити себе від виплати виконавчого збору.
Виконавчий напис, здійснена нотаріусом. Якщо виконавчий напис нотаріуса в судовому порядку буде визнана такою, що не підлягає виконанню, то державний виконавець буде зобов’язаний закінчити діловодство і скасувати стягнення виконавчого збору.
Постанова ДВС про відкриття виконавчого провадження. У тому випадку, якщо суд визнає відкриття виконавчого провадження необгрунтованим і задовольнить скаргу боржника, то, відповідно, виконавчий збір також буде анульований.
Боржник не був обізнаний про початок виконавчого провадження. Якщо боржник не отримав необхідні документи під розпис, а значить не мав можливості скористатися своїм правом на добровільне погашення боргу, то це може стати істотним аргументом в суді з питання скасування виконавчого збору.
Ряд інших причин, які активно застосовуються нашими фахівцями для допомоги клієнтам в залежності від ситуації, що склалася і обставин справи.

Відгуки

Ви також можете залишити відгук або записатися через форму зворотного зв’язку

Кристина

студентка
5/5

Срочно нужна была помочь уголовного адвоката. Моего мужа забрали в полицию за распространение наркотиков, хотя раньше замеченным в каких то таких делах не был. Требовали очень большую суму денег.
Я позвонила в Адвокатское бюро, адвокат оперативно выехал. Адвокат вел себя уверенно и быстро

Богдан

дизайнер
4.5/5

Олексій Владіславович прийшов на допомогу, коли ми її зовсім не очікували. Не тільки професіонал своєї справи, але і дуже хороша людина. Завдяки йому ми...
успішно добрались додому, а не залишились ночувати у відділенні поліції)) Олексій, дякуємо за допомогу, небайдужість та професіоналізм!

Iнна Маркова

письменниця
5/5

Мы купили с мужем квартиру и нужно было мужа прописать. Пошли в военкомат а там ему вручили повестку и сказали прийти на медосмотр. Я была в панике...
Нашли с мужем в интернет Адвокатское бюро, записались на консультацию. Адвокаты очень приятные и профессиональные. Мы решили все свои вопросы.

Валентина

мама в декрете
4/5

Со мной случилась не очень приятная ситуация и понадобилась помощь адвоката в апелляционном суде, времени было мало, решила найти в интернете...
Случайно наткнулась на сайт Алексея Владиславовича, не долго думая, написала и подробно рассказала всю ситуацию, ответ получила быстро. Позже Алексей Владиславович составил план действий, тактику поведения в суде, собрали нужные документы для суда. Решение суда было в нашу пользу. Я очень рада, что обратилась за помощью именно к Алексею Владиславовичу, он честный, порядочный адвокат, профессионал своего дела. Спасибо Вам огромное!

Отримай консультацію зараз

Заповніть форму зворотного зв’язку і я Вам обов’язково відповім


+38 067-447-79-91

Київ, вул. Предславінська 34-б