Отримай безкоштовну консультацію

запишіться на консультацію. залиште свій номер телефону, з вами зв’яжуться наші фахівці.


Спадкові спори

Як показує практика, спадкове правове регулювання є одним з найскладніших, адже породжує складні для суперечки. Адвокат у спадок допоможе в разі якщо розділ майна між спадкоємцями часто породжує тривалі конфлікти, які рано чи пізно призводять всіх учасників спору до суду.

Отримання спадщини – це досить складний процес, що вимагає збору великої пакета документів. Таким чином, щоб вступити в спадкування, необхідно звернутися до нотаріуса і надати йому папери, які б засвідчували особу спадкодавця, підтверджували факт смерті спадкодавця, спорідненість, майнові права тощо

Тобто, право на спадок можна легко оформити у нотаріуса. Це твердження дійсно лише в тому випадку, якщо не існує будь-якого спору між декількома спадкоємцями.

Щоб забезпечити собі безпроблемне отримання спадщини, потрібно пам’ятати про основні положення даної правової сфери:
Існує певний термін, протягом якого можна звернутися за спадком – 6 місяців. Даний термін починається з дня смерті спадкодавця або з дня, коли про його смерть було оголошено.
Звернення до нотаріуса – обов’язкова дія для отримання спадщини. Зробити це потрібно в термін, зазначений вище. У тому випадку, якщо спадкоємець на постійній основі проживав зі спадкодавцем, то нотаріусу достатньо подати лише заяву про видачу свідоцтва про спадщину, а не заява про його прийнятті.
Якщо існує заповіт, то спадкоємці, зазначені в ньому мають перевагу в порівнянні з «законними» спадкоємцями. У заповіті може бути вказано будь-яка особа, навіть, якщо воно не має родинних зв’язків з померлим.
Частки у спадок повинні розподілятися в рівній мірі, якщо спадкоємці або спадкоємець не вирішать їх змінити.
Спадкування за законом може бути змінено (його порядок).
Спадкоємець має право на те, щоб повністю відмовитися від своєї частки спадщини на користь іншої особи.
Неповнолітні та непрацездатні особи завжди можуть розраховувати на свою частку у спадщині навіть в тому випадку, якщо вони не вказані в заповіті.
Отримання свідоцтва про право на спадщину можливо в будь-який термін, але лише в тому випадку, якщо заяву про вступ у спадок було подано нотаріусу вчасно.
Якщо у спадкоємця є інформація про те, що у спадкодавця на рахунках в банку міститися фінансові кошти, то він може просити у нотаріуса зробити відповідний запит про рахунки і грошові кошти на них. Якщо спадкоємець точно не знає, в якому банку у спадкодавця відкритий рахунок, то він може просити нотаріуса зробити автоматичний запит з метою з’ясування даної інформації.
Оформити спадок може, як державний, так і приватний нотаріус.
При заяві своїх прав на спадщину необхідно мати на руках оригінал заповіту або його дублікат, якщо заповіт оформлялося у іншого нотаріуса, а не у того, до якого ви звернулися.
Важливо також знати про місце відкриття спадщини. Їм вважається останнє місце проживання померлого, або ж розташування нерухомості спадкодавця (якщо місце проживання залишилося невідомим) або рухомого майна (якщо нерухомість відсутня).

Адвокат у спадок / юрист по спадковим питань надає такі послуги:

супровід процесу оформлення спадкових прав;
допомога в оскарженні заповіту або свідоцтва про право на спадщину;
оскарження незаконних дій нотаріального органу;
оскарження факту відмови нотаріусом про видачу документа про прийняття спадщини;
представництво в суді з питань вирішення спадкових спорів;
допомога в отриманні права на спадщину, навіть якщо існує заповіт, говорить про зворотне;
вирішення спорів щодо складу майна, що підлягає розподілу;
допомога в здійсненні законного розділу майна між усіма спадкоємцями;
представництво в суді при оскарженні заповіту або його окремих пунктів;
відновлення права на спадщину, навіть якщо було пропущено строк вступу в права спадкування;
допомога у встановленні факту спорідненості з померлим.

Відгуки

Ви також можете залишити відгук або записатися через форму зворотного зв’язку

Кристина

студентка
5/5

Срочно нужна была помочь уголовного адвоката. Моего мужа забрали в полицию за распространение наркотиков, хотя раньше замеченным в каких то таких делах не был. Требовали очень большую суму денег.
Я позвонила в Адвокатское бюро, адвокат оперативно выехал. Адвокат вел себя уверенно и быстро

Богдан

дизайнер
4.5/5

Олексій Владіславович прийшов на допомогу, коли ми її зовсім не очікували. Не тільки професіонал своєї справи, але і дуже хороша людина. Завдяки йому ми...
успішно добрались додому, а не залишились ночувати у відділенні поліції)) Олексій, дякуємо за допомогу, небайдужість та професіоналізм!

Iнна Маркова

письменниця
5/5

Мы купили с мужем квартиру и нужно было мужа прописать. Пошли в военкомат а там ему вручили повестку и сказали прийти на медосмотр. Я была в панике...
Нашли с мужем в интернет Адвокатское бюро, записались на консультацию. Адвокаты очень приятные и профессиональные. Мы решили все свои вопросы.

Валентина

мама в декрете
4/5

Со мной случилась не очень приятная ситуация и понадобилась помощь адвоката в апелляционном суде, времени было мало, решила найти в интернете...
Случайно наткнулась на сайт Алексея Владиславовича, не долго думая, написала и подробно рассказала всю ситуацию, ответ получила быстро. Позже Алексей Владиславович составил план действий, тактику поведения в суде, собрали нужные документы для суда. Решение суда было в нашу пользу. Я очень рада, что обратилась за помощью именно к Алексею Владиславовичу, он честный, порядочный адвокат, профессионал своего дела. Спасибо Вам огромное!

Отримай консультацію зараз

Заповніть форму зворотного зв’язку і я Вам обов’язково відповім


+38 067-447-79-91

Київ, вул. Предславінська 34-б