Отримай безкоштовну консультацію

запишіться на консультацію. залиште свій номер телефону, з вами зв’яжуться наші фахівці.


Страхування

Фахівці нашої юридичної компанії володіють необхідними теоретичними знаннями і практичними навичками для надання цілого спектра послуг таким клієнтам, як страхові компанії, страхові агенти та інші представники даної сфери діяльності. Ми відомі не тільки ефективними перевіреними рішеннями в області страхового права, а й інноваційними підходами до самих складних юридичних проблем.

У порівнянні з іншими компаніями, ми вигідно відрізняємося на їх фоні тим, що наша компанія не обмежена в ресурсах: ми можемо залучити до вирішення проблеми експертів з різних правових практик. Саме тому наші рішення для представників страхового бізнесу є ефективними і безпосередніми.

Послуги нашої компанії в даній галузі:
правове регулювання всіх аспектів організації страхового бізнесу;
оптимізація оподаткування в сфері страхування;
допомога в отриманні необхідного пакету документів для здійснення страхової діяльності;
надання правової допомоги, захист інтересів клієнтів в суді.

Відгуки

Ви також можете залишити відгук або записатися через форму зворотного зв’язку

Кристина

студентка
5/5

Срочно нужна была помочь уголовного адвоката. Моего мужа забрали в полицию за распространение наркотиков, хотя раньше замеченным в каких то таких делах не был. Требовали очень большую суму денег.
Я позвонила в Адвокатское бюро, адвокат оперативно выехал. Адвокат вел себя уверенно и быстро

Богдан

дизайнер
4.5/5

Олексій Владіславович прийшов на допомогу, коли ми її зовсім не очікували. Не тільки професіонал своєї справи, але і дуже хороша людина. Завдяки йому ми...
успішно добрались додому, а не залишились ночувати у відділенні поліції)) Олексій, дякуємо за допомогу, небайдужість та професіоналізм!

Iнна Маркова

письменниця
5/5

Мы купили с мужем квартиру и нужно было мужа прописать. Пошли в военкомат а там ему вручили повестку и сказали прийти на медосмотр. Я была в панике...
Нашли с мужем в интернет Адвокатское бюро, записались на консультацию. Адвокаты очень приятные и профессиональные. Мы решили все свои вопросы.

Валентина

мама в декрете
4/5

Со мной случилась не очень приятная ситуация и понадобилась помощь адвоката в апелляционном суде, времени было мало, решила найти в интернете...
Случайно наткнулась на сайт Алексея Владиславовича, не долго думая, написала и подробно рассказала всю ситуацию, ответ получила быстро. Позже Алексей Владиславович составил план действий, тактику поведения в суде, собрали нужные документы для суда. Решение суда было в нашу пользу. Я очень рада, что обратилась за помощью именно к Алексею Владиславовичу, он честный, порядочный адвокат, профессионал своего дела. Спасибо Вам огромное!

Отримай консультацію зараз

Заповніть форму зворотного зв’язку і я Вам обов’язково відповім


+38 067-447-79-91

Київ, вул. Предславінська 34-б