Отримай безкоштовну консультацію

запишіться на консультацію. залиште свій номер телефону, з вами зв’яжуться наші фахівці.


Трудові спори

Трудові спори в нашій країні по праву є дуже поширеною практикою, що вимагає складного юридичного аналізу причин і наслідків виникнення конфлікту. Навіть з огляду на той факт, що Україна активно використовує у своїй соціальній життя демократичні цінності сучасного часу, багато роботодавців як і раніше розглядають працівників, як слуг або рабів. При чому, часто, подібне заохочують самі працівники, забуваючи про те, що будь-який роботодавець зобов’язаний дотримуватися вимог Кодексу законів про працю і не виходити за їх межі.

До найпоширеніших причин виникнення трудових спорів відносять затримки зарплати і незаконні звільнення співробітників.
Однак роботодавці набагато частіше порушують чинне законодавство. Проблема лише в тому, що самі працівники не завжди здатні розпізнати таке порушення через відсутність будь-яких знань в цій галузі права.

Вчасно звернувшись за консультацією до професійного юриста в області трудового права, ви зможете забезпечити собі розуміння ситуації трудового спору в цілому, зорієнтуватися в порушеннях роботодавця, вибрати найбільш ефективну стратегію захисту своїх інтересів і припинення порушень в майбутньому.

Як показує практика нашої компанії, більшість справ, пов’язаних з Трудовим законодавством, в яких бере участь грамотний юрист, закінчуються виключно на користь постраждалої сторони – співробітника. Звичайно, ви завжди можете виграти суд по незаконному звільненню і влаштуватися назад, але ніхто не може гарантувати вам довіру з боку начальника, чиї незаконні дії по відношенню до вас були припинені. Але судитися потрібно навіть в тому випадку, якщо ви не плануєте і далі працювати в компанії, де права працівника нічого не значать.

Позитивне рішення суду у такій справі означає обов’язок компанії виплатити працівникові гроші за час, який він був відсутній через порушення його прав (незаконного звільнення), можливість отримати фінанси за невикористані дні відпустки і компенсацію за моральну шкоду. Все це передбачено на законодавчому рівні. Перемога в такому суперечці – це відмінний шанс не тільки для того, щоб отримати гроші, але і моральне полегшення за відновлену справедливість.

Різні помилки при звільненні, навіть, якщо воно здійснювалося в рамках закону, можуть стати цілком реальною причиною для того, щоб виграти суд. До таких помилок можуть ставитися неправильна дата, підписи, відсутність необхідної документації тощо Наш адвокат з великим практичним досвідом з питань вирішення трудових спорів і здатний використовувати все це правильно, а також звернути ситуацію на користь свого клієнта.

До наших послуг в даній правовій сфері відносяться:
проведення консультацій з питань порушення Трудового законодавства роботодавцями;
допомога в отриманні заборгованостей з виплат;
відновлення на робочому місці, з якого співробітник був звільнений незаконно;
супровід суперечок, що виникли на основі залучення до дисциплінарної відповідальності;
супровід суперечок, пов’язаних зі зміною місця роботи;
юридичний аудит трудових контрактів, допомога в їх розірвання або оспорювання;
отримання працівником моральної і матеріальної компенсації при заподіянні шкоди здоров’ю;
підготовка необхідних документів для подачі в суд;
захист інтересів працівника в залі суду, представництво.

Відгуки

Ви також можете залишити відгук або записатися через форму зворотного зв’язку

Кристина

студентка
5/5

Срочно нужна была помочь уголовного адвоката. Моего мужа забрали в полицию за распространение наркотиков, хотя раньше замеченным в каких то таких делах не был. Требовали очень большую суму денег.
Я позвонила в Адвокатское бюро, адвокат оперативно выехал. Адвокат вел себя уверенно и быстро

Богдан

дизайнер
4.5/5

Олексій Владіславович прийшов на допомогу, коли ми її зовсім не очікували. Не тільки професіонал своєї справи, але і дуже хороша людина. Завдяки йому ми...
успішно добрались додому, а не залишились ночувати у відділенні поліції)) Олексій, дякуємо за допомогу, небайдужість та професіоналізм!

Iнна Маркова

письменниця
5/5

Мы купили с мужем квартиру и нужно было мужа прописать. Пошли в военкомат а там ему вручили повестку и сказали прийти на медосмотр. Я была в панике...
Нашли с мужем в интернет Адвокатское бюро, записались на консультацию. Адвокаты очень приятные и профессиональные. Мы решили все свои вопросы.

Валентина

мама в декрете
4/5

Со мной случилась не очень приятная ситуация и понадобилась помощь адвоката в апелляционном суде, времени было мало, решила найти в интернете...
Случайно наткнулась на сайт Алексея Владиславовича, не долго думая, написала и подробно рассказала всю ситуацию, ответ получила быстро. Позже Алексей Владиславович составил план действий, тактику поведения в суде, собрали нужные документы для суда. Решение суда было в нашу пользу. Я очень рада, что обратилась за помощью именно к Алексею Владиславовичу, он честный, порядочный адвокат, профессионал своего дела. Спасибо Вам огромное!

Отримай консультацію зараз

Заповніть форму зворотного зв’язку і я Вам обов’язково відповім


+38 067-447-79-91

Київ, вул. Предславінська 34-б