Отримай безкоштовну консультацію

запишіться на консультацію. залиште свій номер телефону, з вами зв’яжуться наші фахівці.


Виконавче провадження

Ті, хто вперше стикаються з вирішенням подібних питань, дотримуються думки, що в якості основного документа виступає постанову суду. Однак така думка є помилковою за деякими ознаками.

Навіть якщо суд виніс рішення не на Вашу користь про стягнення заборгованості перед Банком – не впадайте у відчай. Чинне законодавство дає боржникові чимала кількість способів затягування виконавчого провадження, і відповідно, відстрочення виплати боргу Банку.

Отримане час дасть можливість боржникові вирішити питання по суті – вивести майно з-під застави, погасити кредит, зменшити або списати кредитну заборгованість повністю.

Торкаючись питання виведення майна з-під застави, відзначимо, що використовуючи лише законні методи і лазівки в чинному законодавстві, при професійному підході боржник навіть може отримати прибуток при продажу свого майна! Існує ряд діючих процедур, що дозволяють боржникові Банку продати майно, вартість якого менше суми заборгованості, отримати прибуток від продажу і закрити кредитне питання шляхом списання залишку по кредиту. Якщо Вам цікаво дізнатися більше щодо процедури, зв’язуйтеся з фахівцями нашої компанії.

Якщо Вам дорого Ваше майно і Ви не хотіли б віддавати все нажиті кошти своєю важкою працею Банку – звертайтеся до професіоналів, які кожен день вирішують проблеми десятків боржників, маючи колосальний досвід роботи з нестандартним ситуаціями і надаючи результативну допомогу в питаннях, пов’язаних з кредитною заборгованістю. Саме тому рекомендується звернутися за допомогою до наших юристів та адвокатів, які нададуть детальну консультацію та допоможуть з закриттям виконавчого провадження.

Наші адвокати комплексно вирішує всі проблемні питання боржників на стадії виконавчого провадження. Звільняємо майно боржників, закриваємо виконавче провадження з боргами, лобіюємо інтереси боржника (мінімізуємо збитки, зберігаємо майно боржника, зняття арештів т.д.).
З практики можемо сказати, що якщо досить довго затягувати процес, кредитор (Банк) частіше йде на поступки і переговори з боржником, щоб не залишитися зовсім в програші і не отримати навіть частини кредитних коштів. По суті, передача Банком виконавчого листа до виконавчої служби не вигідна Банку.

«Підводні камені» виконавчого провадження
Перші проблеми, з якими може зіткнутися абсолютно кожен, стосуються підготовчого етапу – чи знайомий клієнт до вимог, що стосуються виконавчого листа? Адже дані вимоги строго прописані в українському законодавстві.

Опишемо коротко процес виконавчого провадження, на кожній стадії якого, при розумному підході, боржник може виграти для себе додатковий час.

При вступі в силу рішення суду першої інстанції, Банк має повне право отримати виконавчий лист і звернутися за місцем знаходження боржника або його майна в Державну виконавчу службу (ДВС) або до приватного виконавця з заявою про відкриття виконавчого провадження.

Після отримання заяви та виконавчого листа, виконавець у 3-денний термін з моменту отримання виносить постанову про відкриття або відмову у відкритті виконавчого провадження, яке зацікавлена ​​сторона має право оскаржити в 10-денний термін з моменту його отримання начальнику ДВС або до суду, який видав виконавчий документ.

У разі відкриття виконавчого провадження в постанові виконавець встановлює строк боржнику для добровільного виконання рішення суду.
Після встановлення фактів наявності рухомого, нерухомого майна, грошових коштів, корпоративних прав тощо у боржника, виконавець накладає арешт на майно, проводиться оцінка майна та організовуються відкриті торги для реалізації майна та погашення боргу.

Перш ніж боржникові починати дії по затягуванню виконавчого провадження, необхідно чітко окреслити стратегію дій і визначити процесуальні лазівки, якими в майбутньому можна буде скористатися. Боржник повинен чітко розуміти, що головним мотивом його дій має бути дотримання законності процесу і прав його учасників. Інакше, державний виконавець і суд можуть кваліфікувати дії боржника як махінації і зловживання своїми правами.

Отже, розглянемо нижченаведені способи зупинення виконавчого провадження.
Подача касаційної скарги
Оскарження постанови виконавця про відкриття провадження
Подача скарги на дії (бездіяльності) державного виконавця (стягнення за виконавчими документами звертається в першу чергу на кошти боржника, якщо на рахунках необхідної суми немає, то на цінні папери, потім – на рухоме майно. І тільки в разі, якщо зібраної суми не вистачає для погашення боргу, звертається стягнення на нерухоме майно – будинок, квартиру, земельну ділянку, інше нерухоме майно.)

Відгуки

Ви також можете залишити відгук або записатися через форму зворотного зв’язку

Кристина

студентка
5/5

Срочно нужна была помочь уголовного адвоката. Моего мужа забрали в полицию за распространение наркотиков, хотя раньше замеченным в каких то таких делах не был. Требовали очень большую суму денег.
Я позвонила в Адвокатское бюро, адвокат оперативно выехал. Адвокат вел себя уверенно и быстро

Богдан

дизайнер
4.5/5

Олексій Владіславович прийшов на допомогу, коли ми її зовсім не очікували. Не тільки професіонал своєї справи, але і дуже хороша людина. Завдяки йому ми...
успішно добрались додому, а не залишились ночувати у відділенні поліції)) Олексій, дякуємо за допомогу, небайдужість та професіоналізм!

Iнна Маркова

письменниця
5/5

Мы купили с мужем квартиру и нужно было мужа прописать. Пошли в военкомат а там ему вручили повестку и сказали прийти на медосмотр. Я была в панике...
Нашли с мужем в интернет Адвокатское бюро, записались на консультацию. Адвокаты очень приятные и профессиональные. Мы решили все свои вопросы.

Валентина

мама в декрете
4/5

Со мной случилась не очень приятная ситуация и понадобилась помощь адвоката в апелляционном суде, времени было мало, решила найти в интернете...
Случайно наткнулась на сайт Алексея Владиславовича, не долго думая, написала и подробно рассказала всю ситуацию, ответ получила быстро. Позже Алексей Владиславович составил план действий, тактику поведения в суде, собрали нужные документы для суда. Решение суда было в нашу пользу. Я очень рада, что обратилась за помощью именно к Алексею Владиславовичу, он честный, порядочный адвокат, профессионал своего дела. Спасибо Вам огромное!

Отримай консультацію зараз

Заповніть форму зворотного зв’язку і я Вам обов’язково відповім


+38 067-447-79-91

Київ, вул. Предславінська 34-б