Отримай безкоштовну консультацію

запишіться на консультацію. залиште свій номер телефону, з вами зв’яжуться наші фахівці.


Виїзд адвоката на обшук та інші слідчі дії

У 59 статті Конституції України зазначено, що кожна людина, що проживає в Україні, має повне право скористатися послугами адвоката під час слідчих дій, наприклад під час обшуку.

Звернення за допомогою до нашого адвоката у кримінальних справах дозволяє отримати всі гарантії того, що під час проведення обшуку та інших слідчих дій не будуть порушені права і свободи громадянина.
Українське законодавство вказує на те, що обшук проводиться виключно прокурором або слідчим, при цьому їхні прізвища вказуються в судовій ухвалі. Адвокат під час слідчих дій, під час обшуку допоможе перевірити законність такого документа і самого слідчої дії.

Стаття 223 Кримінально-процесуального кодексу України вказує на те, що під час обшуку присутні, як мінімум, двоє понятих. Це допоможе уникнути всіляких махінацій під час цих дій.

Адвокат при проведенні обшуку контролює всі юридичні процеси, в разі порушень процедури обшуку заносить інформацію до протоколу.
По закінченню процедури обшуку, слідчий повинен видати громадянину, у якого був проведений обшук, другий примірник протоколу. В процесі проведення обшуку, необхідно вкрай уважно спостерігати за всіма діями слідчого та інших учасників. Часто відбуваються ситуації, коли співробітники поліції / прокуратури підкидають фальшиві купюри, підроблені папери, зброя, наркотичні засоби та інше. У разі присутності сторонніх осіб під час обшуку, адвокат повинен внести інформацію в протокол і встановити особи всіх учасників обшуку або інших слідчих дій.

Адвокат у кримінальних справах допоможе сміливо відстоювати власні права, згідно прописаним законам України на обшуку та інших слідчих діях. Важливо проявляти особливу обережність під час надмірної уваги з боку правоохоронних органів. У разі порушення ваших прав, рекомендується негайно звертатися за допомогою до адвоката у кримінальних справах, щоб захистити себе від неправомірних дій і звинувачень з боку співробітників правоохоронних органів без вагомих доказів.

Нашгі адвокати пропонують свою професійну допомогу кожному, хто її потребує. Досвідчені правозахисники надають послуги для громадян під час обшуку і проведення інших слідчих дій. Консультація адвоката з питань проведення обшуків, присутність адвоката під час слідчих дій є невід’ємною частиною нашої роботи.

Відгуки

Ви також можете залишити відгук або записатися через форму зворотного зв’язку

Кристина

студентка
5/5

Срочно нужна была помочь уголовного адвоката. Моего мужа забрали в полицию за распространение наркотиков, хотя раньше замеченным в каких то таких делах не был. Требовали очень большую суму денег.
Я позвонила в Адвокатское бюро, адвокат оперативно выехал. Адвокат вел себя уверенно и быстро

Богдан

дизайнер
4.5/5

Олексій Владіславович прийшов на допомогу, коли ми її зовсім не очікували. Не тільки професіонал своєї справи, але і дуже хороша людина. Завдяки йому ми...
успішно добрались додому, а не залишились ночувати у відділенні поліції)) Олексій, дякуємо за допомогу, небайдужість та професіоналізм!

Iнна Маркова

письменниця
5/5

Мы купили с мужем квартиру и нужно было мужа прописать. Пошли в военкомат а там ему вручили повестку и сказали прийти на медосмотр. Я была в панике...
Нашли с мужем в интернет Адвокатское бюро, записались на консультацию. Адвокаты очень приятные и профессиональные. Мы решили все свои вопросы.

Валентина

мама в декрете
4/5

Со мной случилась не очень приятная ситуация и понадобилась помощь адвоката в апелляционном суде, времени было мало, решила найти в интернете...
Случайно наткнулась на сайт Алексея Владиславовича, не долго думая, написала и подробно рассказала всю ситуацию, ответ получила быстро. Позже Алексей Владиславович составил план действий, тактику поведения в суде, собрали нужные документы для суда. Решение суда было в нашу пользу. Я очень рада, что обратилась за помощью именно к Алексею Владиславовичу, он честный, порядочный адвокат, профессионал своего дела. Спасибо Вам огромное!

Отримай консультацію зараз

Заповніть форму зворотного зв’язку і я Вам обов’язково відповім


+38 067-447-79-91

Київ, вул. Предславінська 34-б