Отримай безкоштовну консультацію

запишіться на консультацію. залиште свій номер телефону, з вами зв’яжуться наші фахівці.


Захист адвоката на стадії досудового слідства

Рекомендації клієнтів про послуги, що надаються кращими адвокатами нашої юридичної компанії передаються «з рук в руки». Але при розгляді кримінальних справ часто немає часу і немає у кого спитати поради, і страшно захищатися наосліп.

Ви можете звернутися за допомогою до наших професіоналів, які мають авторитет, солідну репутацію і великий досвід в позитивному вирішенні найскладніших справ.
Адвокат на стадії досудового розслідування залучається, найчастіше, для надання юридичної допомоги:

підозрюваному;
підприємству, щодо якої здійснюється провадження;
потерпілому;
свідку.
Цілі і завдання в конкретній кримінальній справі визначаються в залежності від процесуального статусу особи, якій надається правова допомога.

Хто б, що не говорив, але від якості роботи адвоката на цій стадії прямо залежить кінцевий результат усього кримінального провадження. Адже саме в процесі досудового розслідування відбувається збір основних доказів, які в подальшому аналізуються судом, а так же:
залучення до відповідальності головних підозрюваних у справі,
відбувається затримання громадян, їх арешт, пред’являються звинувачення,
здійснюється оформлення всіх необхідних документів, які потрібно буде подати для розгляду в суд.
Головне завдання правозахисника на даному етапі – це надати, для початку, грамотну юридичну консультацію, а потім – допомога клієнту, завдяки застосуванню правових методів, згідно законодавства України, для захисту його прав та інтересів. На даному етапі адвокат роз’яснить вам ваші права, розробить стратегію захисту та з’ясує всі проблемні моменти, які є або можуть бути при зборі доказової бази.

Важливо розуміти, що без участі адвоката у кримінальних справах є ризик, що справа, в якому ви берете участь (потерпілим, свідком, підозрюваним) знайде не правильний хід і будуть порушені ваші права.
Також на досудовому слідстві вирішується питання про запобіжний захід. Якщо суд приймає рішення про тримання особи під вартою, це суттєво ускладнює його захист.

Тому, захисник підозрюваного на даній стадії збирає необхідні докази і обґрунтовує суду факт відсутності правових підстав для арешту його клієнта. Та ж сама робота проводиться захисником і при розгляді слідчим суддею питання про застосування щодо Клієнта м’якшою заходи, якщо, звичайно, для її застосування є необхідні і достатні підстави.

Наші адвокати на стадії досудового слідства використовує всілякі законні методи і способи захисту прав свого клієнта.
Наша компанія пропонує наступні послуги для захисту клієнтів на стадії досудового розслідування:
розробка найбільш ефективної стратегії захисту, грунтуючись на матеріалах справи;
юридичний супровід клієнта на допитах, обшуках і т.д .;
складання та подання скарг на дії або бездіяльність прокурора і слідчого;
підбір аргументації і оспорювання рішень слідчого судді;
допомога в поверненні майна та документації, вилученої за клопотанням уповноважених осіб;
зняття арешту з майна, накладеного на час досудового розслідування;
зміна запобіжного заходу на більш м’яку;
оформлення і подача необхідних документів під час досудового розслідування.

Відгуки

Ви також можете залишити відгук або записатися через форму зворотного зв’язку

Кристина

студентка
5/5

Срочно нужна была помочь уголовного адвоката. Моего мужа забрали в полицию за распространение наркотиков, хотя раньше замеченным в каких то таких делах не был. Требовали очень большую суму денег.
Я позвонила в Адвокатское бюро, адвокат оперативно выехал. Адвокат вел себя уверенно и быстро

Богдан

дизайнер
4.5/5

Олексій Владіславович прийшов на допомогу, коли ми її зовсім не очікували. Не тільки професіонал своєї справи, але і дуже хороша людина. Завдяки йому ми...
успішно добрались додому, а не залишились ночувати у відділенні поліції)) Олексій, дякуємо за допомогу, небайдужість та професіоналізм!

Iнна Маркова

письменниця
5/5

Мы купили с мужем квартиру и нужно было мужа прописать. Пошли в военкомат а там ему вручили повестку и сказали прийти на медосмотр. Я была в панике...
Нашли с мужем в интернет Адвокатское бюро, записались на консультацию. Адвокаты очень приятные и профессиональные. Мы решили все свои вопросы.

Валентина

мама в декрете
4/5

Со мной случилась не очень приятная ситуация и понадобилась помощь адвоката в апелляционном суде, времени было мало, решила найти в интернете...
Случайно наткнулась на сайт Алексея Владиславовича, не долго думая, написала и подробно рассказала всю ситуацию, ответ получила быстро. Позже Алексей Владиславович составил план действий, тактику поведения в суде, собрали нужные документы для суда. Решение суда было в нашу пользу. Я очень рада, что обратилась за помощью именно к Алексею Владиславовичу, он честный, порядочный адвокат, профессионал своего дела. Спасибо Вам огромное!

Отримай консультацію зараз

Заповніть форму зворотного зв’язку і я Вам обов’язково відповім


+38 067-447-79-91

Київ, вул. Предславінська 34-б