Отримай безкоштовну консультацію

запишіться на консультацію. залиште свій номер телефону, з вами зв’яжуться наші фахівці.


Захист адвоката в суді у кримінальних справах

Кожна людина дотримується думки, що йому не доведеться в житті стикатися з кримінальним правом. Чому законослухняному громадянину потрібно замислюватися про такі питання?

Однак ніхто не звертає увагу на звичайний збіг обставин, до яких ми можемо бути не готові. У такій ситуації може опинитися навіть законослухняна людина. Наприклад, доведеться захищатися від грабіжників, маніяків або піти на злочин з безвиході. Незважаючи на конкретну причину того, що сталося, потрібно термінова допомога і юридичний захист адвоката у кримінальних справах.

Наша юридична компанія пропонує кваліфіковані послуги адвоката, який проконсультує кожного, хто звернувся за допомогою клієнта, а в подальшому надасть грамотну юридичну захист в суді.
Адвокат на стадії судового слідства
Судове слідство або, якщо бути більш точним, судовий розгляд є однією з найважливіших стадій всього кримінального провадження, в процес може увійти адвокат в якості захисника. Адже на цьому етапі судом, серед іншого, досліджуються докази, представлені стороною обвинувачення і стороною захисту.

Головним завданням нашого адвоката в кримінальному процесі є спростування тих доказів, на які спирається протилежна сторона. А це дуже копітка і, часом, тривала робота для адвоката.
Адвокат може брати участь в процесі дослідження доказів при допиті обвинувачених, потерпілих, свідків, експертів. І тут клієнт покладає на адвоката особливі надії. Адже, сам клієнт, як правило, не може визначити коли, кому і яке питання потрібно задати. Адвокат має право захищати інтереси свого клієнта. І тому до кожного допиту адвокат, на стадії судового слідства, повинен якісно підготуватися. Адвокат, захищаючи інтереси свого клієнта в кримінальному процесі на стадії судового слідства зобов’язаний захистити свого клієнта застосовувати тактовні прийоми захисту.

Також в процесі судового розгляду судом досліджуються речові докази, документи, висновки експертів.

Адвокат зобов’язаний вивчити кожне доказ на предмет його належності, допустимості, достовірності, а всі зібрані докази в сукупності – на предмет достатності для прийняття судом відповідного рішення.
На стадії судового провадження в суді першої інстанції нашими адвокатами виявляється правова допомога:

обвинуваченому;
юридичній особі, щодо якої здійснюється провадження;
потерпілому;
цивільному позивачеві або відповідачу.
Наші адвокати здатні відстояти інтереси свого клієнта в судах першої, апеляційної інстанції, а так само в Верховному суді:
підготовка необхідного пакета процесуальних документів;
представництво інтересів клієнта в суді;
супровід допиту свідків, потерпілого і т.д. ;
пошук і подача нових аргументів на захист позиції клієнта;
оспорювання рішень попередніх інстанцій.

Відгуки

Ви також можете залишити відгук або записатися через форму зворотного зв’язку

Кристина

студентка
5/5

Срочно нужна была помочь уголовного адвоката. Моего мужа забрали в полицию за распространение наркотиков, хотя раньше замеченным в каких то таких делах не был. Требовали очень большую суму денег.
Я позвонила в Адвокатское бюро, адвокат оперативно выехал. Адвокат вел себя уверенно и быстро

Богдан

дизайнер
4.5/5

Олексій Владіславович прийшов на допомогу, коли ми її зовсім не очікували. Не тільки професіонал своєї справи, але і дуже хороша людина. Завдяки йому ми...
успішно добрались додому, а не залишились ночувати у відділенні поліції)) Олексій, дякуємо за допомогу, небайдужість та професіоналізм!

Iнна Маркова

письменниця
5/5

Мы купили с мужем квартиру и нужно было мужа прописать. Пошли в военкомат а там ему вручили повестку и сказали прийти на медосмотр. Я была в панике...
Нашли с мужем в интернет Адвокатское бюро, записались на консультацию. Адвокаты очень приятные и профессиональные. Мы решили все свои вопросы.

Валентина

мама в декрете
4/5

Со мной случилась не очень приятная ситуация и понадобилась помощь адвоката в апелляционном суде, времени было мало, решила найти в интернете...
Случайно наткнулась на сайт Алексея Владиславовича, не долго думая, написала и подробно рассказала всю ситуацию, ответ получила быстро. Позже Алексей Владиславович составил план действий, тактику поведения в суде, собрали нужные документы для суда. Решение суда было в нашу пользу. Я очень рада, что обратилась за помощью именно к Алексею Владиславовичу, он честный, порядочный адвокат, профессионал своего дела. Спасибо Вам огромное!

Отримай консультацію зараз

Заповніть форму зворотного зв’язку і я Вам обов’язково відповім


+38 067-447-79-91

Київ, вул. Предславінська 34-б