Отримай безкоштовну консультацію

запишіться на консультацію. залиште свій номер телефону, з вами зв’яжуться наші фахівці.


Захист інтересів підприємств

Дуже часто керівники величезних підприємств або дрібні підприємці потребують захисту власних прав в ході судового слідства. В такому випадку, буде потрібно прийти до єдиного правильного рішення: звернутися за допомогою до спеціалізованого адвокату або самостійно захищати свої інтереси на суді.

Представником юридичної особи може виступати людина, яка має повне право виконувати роль повноцінного захисника, тобто – адвокат.
Для отримання бажаних позитивних результатів від суддівської колегії, потрібно грамотно продумати всю концепцію власного захисту. Адвокат у кримінальних справах допоможе правильно скласти позовну заяву, відреагувати на подану скаргу і інше. Як правило, результат справи безпосередньо залежить від складеної бази доказів і зібраного пакету необхідних документів.

Саме тому не варто вдаватися до самостійної захисту прав і інтересів, особливо якщо ви не підковані в теоретичному, а головне – в практичному плані. Адже правильно вибудувана захист в суді – це прерогатива досвідчених адвокатів з величезним стажем в даній сфері діяльності.

Наші адвокати у кримінальних справах:
допоможуть при веденні ділової переписки з державними органами;
забезпечать присутність на обшуках, при перевірках підприємств.
оскаржать результати обшуків і перевірок контролюючими органами.
знімуть арешти, накладені в рамках кримінального провадження.
повернуть вилучене під час кримінального провадження майно.

Відгуки

Ви також можете залишити відгук або записатися через форму зворотного зв’язку

Кристина

студентка
5/5

Срочно нужна была помочь уголовного адвоката. Моего мужа забрали в полицию за распространение наркотиков, хотя раньше замеченным в каких то таких делах не был. Требовали очень большую суму денег.
Я позвонила в Адвокатское бюро, адвокат оперативно выехал. Адвокат вел себя уверенно и быстро

Богдан

дизайнер
4.5/5

Олексій Владіславович прийшов на допомогу, коли ми її зовсім не очікували. Не тільки професіонал своєї справи, але і дуже хороша людина. Завдяки йому ми...
успішно добрались додому, а не залишились ночувати у відділенні поліції)) Олексій, дякуємо за допомогу, небайдужість та професіоналізм!

Iнна Маркова

письменниця
5/5

Мы купили с мужем квартиру и нужно было мужа прописать. Пошли в военкомат а там ему вручили повестку и сказали прийти на медосмотр. Я была в панике...
Нашли с мужем в интернет Адвокатское бюро, записались на консультацию. Адвокаты очень приятные и профессиональные. Мы решили все свои вопросы.

Валентина

мама в декрете
4/5

Со мной случилась не очень приятная ситуация и понадобилась помощь адвоката в апелляционном суде, времени было мало, решила найти в интернете...
Случайно наткнулась на сайт Алексея Владиславовича, не долго думая, написала и подробно рассказала всю ситуацию, ответ получила быстро. Позже Алексей Владиславович составил план действий, тактику поведения в суде, собрали нужные документы для суда. Решение суда было в нашу пользу. Я очень рада, что обратилась за помощью именно к Алексею Владиславовичу, он честный, порядочный адвокат, профессионал своего дела. Спасибо Вам огромное!

Отримай консультацію зараз

Заповніть форму зворотного зв’язку і я Вам обов’язково відповім


+38 067-447-79-91

Київ, вул. Предславінська 34-б