Отримай безкоштовну консультацію

запишіться на консультацію. залиште свій номер телефону, з вами зв’яжуться наші фахівці.


Захист прав позичальника

Які існують законні можливості для того, щоб звільнитися від сплати кредиту або зменшити свої боргові зобов’язання?
У Вас виникла проблемна заборгованість по кредиту?
Банк загрожує тим, що відбере у вас заставне майно?
Як можливо отримати позитивне рішення суду в суперечці з банком?
Як діяти позичальникові і поручителю по кредиту?
Чи можливо визнати кредитний договір недійсним? І якщо так, то, як це зробити?
Як можливо домогтися визнання виконавчого напису нотаріуса такий, що не підлягає виконанню?
Як зменшити розмір процентних виплат по кредиту?
Як захистити майно поручителя від посягань з боку банку?
Як запобігти діям виконавчої служби?
Як захистити нерухомість по іпотеці від стягнення на користь банку?
Як домогтися списання штрафних санкцій і пені за несплату кредиту?
Фахівці нашої компанії знають відповіді на ці питання і готові вам допомогти! Не варто відкладати вирішення своїх проблем на невизначений термін, зв’яжіться з нами вже зараз, щоб отримати якісну юридичну допомогу.

Після того, як ви випробуєте всі варіанти для пошуку грошей на погашення боргів по кредиту і скористаєтеся навіть найнесподіванішими рішеннями, ви можете вирішити і зовсім відмовитися від кредитних виплат. За цим слідують цілком розумні питання: «Як законно не платити кредит?», «Як не платити гроші за кредитом?», «Що буде, якщо я перестану сплачувати кредит?». Давайте спробуємо відповісти на ці питання, які хвилюють багатьох українців.

Не будемо починати здалеку, а відразу ж звернемося до вельми сувору реальність, складовими якої є відсутність фінансових коштів для виплати кредиту і постійні «нападки» з боку колекторських компаній, які тероризують вас і вашу сім’ю в телефонному режимі або навіть надають особливу честь своїми візитами до вам додому і на роботу.

До слова, у нас ви можете знайти комплекс інформаційних статей «Антиколекторська діяльність», в яких в подробицях розказано про те, як боротися з колекторами, і які є можливості для власної правового захисту. У цих статтях ви також зможете знайти конкретні правила і схеми дій, які точно допоможуть захиститися від особливої ​​настирливості представників колекторських компаній. Найважливіше – це зрозуміти, що дії колекторів не мають нічого спільного з українським законодавством. А це означає, що ви не зобов’язані терпіти хамську поведінку і надмірну нахабність з їх боку.

Отже, ви все-таки зважилися не виконувати свої кредитні зобов’язання. Однак, як саме діяти для того, щоб не пустити власне життя під укіс і не потрапити в боргову яму? Перше, що може прийти в голову – це спробувати ховатися від колекторів до тих пір, поки не закінчиться термін позовної давності. Цей термін становить 3 роки і його відлік починається з моменту останнього контакту боржника і фінансової установи, яка видала кредитні кошти. Звичайно, якщо відсутні інші варіанти, то навіть такий, божевільний, на перший погляд, спосіб, може виявитися цілком ефективним. Однак такий спосіб передбачає, що вам доведеться повністю відмовитися від усіх зв’язків з друзями, родичами, роботою і т.д., що, природно, є вельми стресовим і радикальними рішенням. В цьому випадку необхідно пам’ятати, що ваші родичі і близькі люди також є об’єктом агресії колекторів, і після того, як ви почнете «ховатися», їм доведеться дуже нелегко.

Наступний варіант, як не платити по кредиту (більш розсудливий) – це спробувати домовитися з фінансовою установою, яка видала вам кредит. Звичайно, найкраще почати конструктивний діалог з банком відразу ж після того, як у вас почалися фінансові проблеми і ви відчули, що нездатні платити по кредиту, як це робили раніше. Для вас це буде тільки плюсом, так як банк буде бачити, що ви добросовісний позичальник і не відмовляєтеся від своїх зобов’язань.

Існують і інші варіанти відповіді на питання, як не виплачувати кредит. Якщо є колекторські служби, то існують і служби, які покликані протистояти колекторської діяльність – так звані «антиколекторні компанії, антиколектора». У таких компаніях працюють юристи і адвокати, які мають істотний практичний досвід, і які готові допомогти своїм клієнтам не тільки слушною порадою як боротися з колекторами, а й діями в рамках закону. Наша компанія також надає антиколекторські послуги. Звернувшись до нас, ви отримаєте професійних представників власних інтересів при переговорах з колекторами і банківськими установами. При цьому справа навіть може не дійти до судового розгляду.

Відгуки

Ви також можете залишити відгук або записатися через форму зворотного зв’язку

Кристина

студентка
5/5

Срочно нужна была помочь уголовного адвоката. Моего мужа забрали в полицию за распространение наркотиков, хотя раньше замеченным в каких то таких делах не был. Требовали очень большую суму денег.
Я позвонила в Адвокатское бюро, адвокат оперативно выехал. Адвокат вел себя уверенно и быстро

Богдан

дизайнер
4.5/5

Олексій Владіславович прийшов на допомогу, коли ми її зовсім не очікували. Не тільки професіонал своєї справи, але і дуже хороша людина. Завдяки йому ми...
успішно добрались додому, а не залишились ночувати у відділенні поліції)) Олексій, дякуємо за допомогу, небайдужість та професіоналізм!

Iнна Маркова

письменниця
5/5

Мы купили с мужем квартиру и нужно было мужа прописать. Пошли в военкомат а там ему вручили повестку и сказали прийти на медосмотр. Я была в панике...
Нашли с мужем в интернет Адвокатское бюро, записались на консультацию. Адвокаты очень приятные и профессиональные. Мы решили все свои вопросы.

Валентина

мама в декрете
4/5

Со мной случилась не очень приятная ситуация и понадобилась помощь адвоката в апелляционном суде, времени было мало, решила найти в интернете...
Случайно наткнулась на сайт Алексея Владиславовича, не долго думая, написала и подробно рассказала всю ситуацию, ответ получила быстро. Позже Алексей Владиславович составил план действий, тактику поведения в суде, собрали нужные документы для суда. Решение суда было в нашу пользу. Я очень рада, что обратилась за помощью именно к Алексею Владиславовичу, он честный, порядочный адвокат, профессионал своего дела. Спасибо Вам огромное!

Отримай консультацію зараз

Заповніть форму зворотного зв’язку і я Вам обов’язково відповім


+38 067-447-79-91

Київ, вул. Предславінська 34-б