Отримай безкоштовну консультацію

запишіться на консультацію. залиште свій номер телефону, з вами зв’яжуться наші фахівці.


Захист прав та інтересів підозрюваного в кримінальному процесі

Підозрюваний – це людина, яка затриманий за підозрою в порушенні закону або ж громадянин, до якого були пред’явлені запобіжного заходу до винесення остаточних звинувачень у справі.

Важко переоцінити значення адвоката для підозрюваного. Адже саме він представляє його інтереси і захищає його права на стадії досудового розслідування, що включає в себе:
участь в процесуальних діях;
формування правової позиції у справі;
збір і подачу слідчому, прокурору, слідчому судді доказів;
оскарження неправомірних дій або бездіяльності слідчого, прокурора, слідчого судді;
супровід процедури укладення угоди про примирення або угоди про визнання провини.
Простіше кажучи, статус «підозрюваного» отримує людина, що знаходиться під кримінальним переслідуванням. У негоподозреваемого є власні процесуальні права, які прописані в ст. 43-1 Кримінально-процесуального кодексу України і він так само потребує юридичної допомоги.

Саме тому, якщо Вам пред’являють звинувачення в конкретному злочині, не варто втрачати даремно часу, необхідно моментально звернутися за допомогою до професійного адвоката нашої юридичної компанії.
Підозрюваний – це тимчасовий статус, в процесі якого людина може стати обвинуваченим або засудженим. Тому, головне завдання адвоката – запобігти подібним наслідки. Адвокат у кримінальних справах відповідає не тільки за інтереси свого клієнта, а й також повністю контролює розслідування кримінальної справи, щоб отримати по ньому максимально об’єктивну оцінку і захистити клієнта.

Наші адвокати детально розглянуть всі матеріали по вашій справі, помітять навіть найменші помилки, допущені слідчим, своєчасно визначать фальсифікацію. Також, адвокат у кримінальних справах стежить за тим, щоб слідчий не вдавався до неправомірних рішень, залякуючи підозрюваного для визнання провини.

Захист прав та інтересів підозрюваного в кримінальному процесі, своєчасна допомога кримінальної адвоката призводить до того, що підозрюваний зможе на законних підставах заявити, як мінімум, про необґрунтоване притягнення до кримінальної відповідальності, як максимум – зняти з себе всі підозри.

Відгуки

Ви також можете залишити відгук або записатися через форму зворотного зв’язку

Кристина

студентка
5/5

Срочно нужна была помочь уголовного адвоката. Моего мужа забрали в полицию за распространение наркотиков, хотя раньше замеченным в каких то таких делах не был. Требовали очень большую суму денег.
Я позвонила в Адвокатское бюро, адвокат оперативно выехал. Адвокат вел себя уверенно и быстро

Богдан

дизайнер
4.5/5

Олексій Владіславович прийшов на допомогу, коли ми її зовсім не очікували. Не тільки професіонал своєї справи, але і дуже хороша людина. Завдяки йому ми...
успішно добрались додому, а не залишились ночувати у відділенні поліції)) Олексій, дякуємо за допомогу, небайдужість та професіоналізм!

Iнна Маркова

письменниця
5/5

Мы купили с мужем квартиру и нужно было мужа прописать. Пошли в военкомат а там ему вручили повестку и сказали прийти на медосмотр. Я была в панике...
Нашли с мужем в интернет Адвокатское бюро, записались на консультацию. Адвокаты очень приятные и профессиональные. Мы решили все свои вопросы.

Валентина

мама в декрете
4/5

Со мной случилась не очень приятная ситуация и понадобилась помощь адвоката в апелляционном суде, времени было мало, решила найти в интернете...
Случайно наткнулась на сайт Алексея Владиславовича, не долго думая, написала и подробно рассказала всю ситуацию, ответ получила быстро. Позже Алексей Владиславович составил план действий, тактику поведения в суде, собрали нужные документы для суда. Решение суда было в нашу пользу. Я очень рада, что обратилась за помощью именно к Алексею Владиславовичу, он честный, порядочный адвокат, профессионал своего дела. Спасибо Вам огромное!

Отримай консультацію зараз

Заповніть форму зворотного зв’язку і я Вам обов’язково відповім


+38 067-447-79-91

Київ, вул. Предславінська 34-б