Отримай безкоштовну консультацію

запишіться на консультацію. залиште свій номер телефону, з вами зв’яжуться наші фахівці.


Захист прав та інтересів засудженого під час відбування покарання

Засуджений – людина, яка отримала вирок на законних підставах. Залежно від призначених судом покарань, а також умов їх виконання, прийнято виділяти кілька категорій, до яких можуть належати засуджені. Незважаючи на конкретну категорію, кожен засуджений має однакові права, за винятком деяких законних обмежень.

Однак далеко не кожен засуджений знає про свої права і можливості. Саме цим дуже часто користуються співробітники правоохоронних органів.

Як правило, в список найбільш поширених проблем засуджених включені:
помилки, допущені в підрахунках часу відбування покарання;
переведення засуджених з одного місця в інше на незаконних підставах;
заборони при використанні всіх благ, призначених для засуджених: отримання певних речей від рідних, побачення з близькими та інше.
Засуджені далеко не завжди користуються своїми правами і можливостями, які можуть всіляко забороняти і цілеспрямовано приховувати.

Наші адвокати допоможуть засудженим ознайомитися з використанням всіх законних механізмів, дізнатися про свої права та проконсультують по найбільш поширеним питань, що б не допустити обмеження цих прав.

Наша компанія надає наступні послуги для засуджених:
захист або відновлення порушених прав засудженого;
підготовка документації для умовно-дострокового звільнення, юридичний супровід і контроль процесу.

Відгуки

Ви також можете залишити відгук або записатися через форму зворотного зв’язку

Кристина

студентка
5/5

Срочно нужна была помочь уголовного адвоката. Моего мужа забрали в полицию за распространение наркотиков, хотя раньше замеченным в каких то таких делах не был. Требовали очень большую суму денег.
Я позвонила в Адвокатское бюро, адвокат оперативно выехал. Адвокат вел себя уверенно и быстро

Богдан

дизайнер
4.5/5

Олексій Владіславович прийшов на допомогу, коли ми її зовсім не очікували. Не тільки професіонал своєї справи, але і дуже хороша людина. Завдяки йому ми...
успішно добрались додому, а не залишились ночувати у відділенні поліції)) Олексій, дякуємо за допомогу, небайдужість та професіоналізм!

Iнна Маркова

письменниця
5/5

Мы купили с мужем квартиру и нужно было мужа прописать. Пошли в военкомат а там ему вручили повестку и сказали прийти на медосмотр. Я была в панике...
Нашли с мужем в интернет Адвокатское бюро, записались на консультацию. Адвокаты очень приятные и профессиональные. Мы решили все свои вопросы.

Валентина

мама в декрете
4/5

Со мной случилась не очень приятная ситуация и понадобилась помощь адвоката в апелляционном суде, времени было мало, решила найти в интернете...
Случайно наткнулась на сайт Алексея Владиславовича, не долго думая, написала и подробно рассказала всю ситуацию, ответ получила быстро. Позже Алексей Владиславович составил план действий, тактику поведения в суде, собрали нужные документы для суда. Решение суда было в нашу пользу. Я очень рада, что обратилась за помощью именно к Алексею Владиславовичу, он честный, порядочный адвокат, профессионал своего дела. Спасибо Вам огромное!

Отримай консультацію зараз

Заповніть форму зворотного зв’язку і я Вам обов’язково відповім


+38 067-447-79-91

Київ, вул. Предславінська 34-б