Отримай безкоштовну консультацію

запишіться на консультацію. залиште свій номер телефону, з вами зв’яжуться наші фахівці.


Захист прав власника майна

Наші фахівці активно протистоять і припиняють будь-які види шахрайських схем, спрямованих на незаконне заволодіння нерухомістю.

Ми не тільки надаємо послуги, спрямовані на боротьбу з аферистами і шахраями, а й допомагаємо нашим клієнтам знайти найбільш ефективні методи по поверненню права власності на майно, яке було незаконно переоформлено шахраями.

В даному напрямку ми допоможемо:
домогтися законного визнання права власності на нерухоме майно;
скасувати незаконну перереєстрацію квартири або будинку, відновити права власності, внести відповідну інформацію до Єдиного державного реєстру прав на нерухоме майно;
повернути майно навіть у тому випадку, якщо на стадії проведення виконавчого провадження, воно було незаконно продано на торгах;
домогтися скасування угод і договорів, укладених на основі підроблених документів або документів, що містять в собі порушення;
покарати шахраїв, добившись їх притягнення до кримінальної відповідальності;
зробити все можливе з правової точки зору для захисту майна від замахів аферистів.
Пам’ятайте, що шахрайство – це 190-я стаття Кримінального Кодексу України. І з подібним ні в якому разі не варто миритися, тим більше, коли шахраї забирають ваше майно!

Стаття за шахрайство в нашій країні є складовим елементом Особливої ​​частини ККУ, і розглядається як злочин проти власності. Незважаючи на той факт, що перша частина даної статті розглядає шахрайство, як злочин невеликої тяжкості, але до 4-ї частини ступінь відповідальності зростає до «особливо тяжкого злочину».

Стаття 190 ККУ вказує на те, що під шахрайством необхідно розуміти незаконне придбання прав на майно або заволодіння ним за допомогою обманних методів або зловживання довірчими стосунками. Факт шахрайства вважається закінченим після того, як майно переходить в незаконне володіння або ж шахрай отримує право розпоряджатися ним. Тобто, в даному випадку злочин має матеріальний характер і володіє наслідками, які виражаються в нанесенні майнової шкоди.

Звертаючи увагу на думку досвідченого адвоката, можна з упевненістю сказати про те, що афери, які будуються на отриманні доступу до реєстру майнових прав, в наш час є дуже популярним способом легкої і незаконної наживи.

Відгуки

Ви також можете залишити відгук або записатися через форму зворотного зв’язку

Кристина

студентка
5/5

Срочно нужна была помочь уголовного адвоката. Моего мужа забрали в полицию за распространение наркотиков, хотя раньше замеченным в каких то таких делах не был. Требовали очень большую суму денег.
Я позвонила в Адвокатское бюро, адвокат оперативно выехал. Адвокат вел себя уверенно и быстро

Богдан

дизайнер
4.5/5

Олексій Владіславович прийшов на допомогу, коли ми її зовсім не очікували. Не тільки професіонал своєї справи, але і дуже хороша людина. Завдяки йому ми...
успішно добрались додому, а не залишились ночувати у відділенні поліції)) Олексій, дякуємо за допомогу, небайдужість та професіоналізм!

Iнна Маркова

письменниця
5/5

Мы купили с мужем квартиру и нужно было мужа прописать. Пошли в военкомат а там ему вручили повестку и сказали прийти на медосмотр. Я была в панике...
Нашли с мужем в интернет Адвокатское бюро, записались на консультацию. Адвокаты очень приятные и профессиональные. Мы решили все свои вопросы.

Валентина

мама в декрете
4/5

Со мной случилась не очень приятная ситуация и понадобилась помощь адвоката в апелляционном суде, времени было мало, решила найти в интернете...
Случайно наткнулась на сайт Алексея Владиславовича, не долго думая, написала и подробно рассказала всю ситуацию, ответ получила быстро. Позже Алексей Владиславович составил план действий, тактику поведения в суде, собрали нужные документы для суда. Решение суда было в нашу пользу. Я очень рада, что обратилась за помощью именно к Алексею Владиславовичу, он честный, порядочный адвокат, профессионал своего дела. Спасибо Вам огромное!

Отримай консультацію зараз

Заповніть форму зворотного зв’язку і я Вам обов’язково відповім


+38 067-447-79-91

Київ, вул. Предславінська 34-б