Отримай безкоштовну консультацію

запишіться на консультацію. залиште свій номер телефону, з вами зв’яжуться наші фахівці.


Земельні спори

Юристи та адвокати, які працюють в сфері земельного права, в більшості випадків стикаються з різного роду конфліктами і суперечками, які нерідко закінчуються в залі суду. Чому потрібен адвокат із земельних питань? Причини звернення до юристів з даної теми досить тривіальні: земельні спори, вирішення конфліктних ситуацій, пов’язаних з правами власності на землю або вчиненням незаконних дій по відношенню до цих прав.

Адвокат по земельних питаннях. Права власності – це практично завжди певні ризики, яких досить складно уникнути.
Земельні спори можуть виглядати так. Наприклад, на одну земельну ділянку можуть претендувати відразу кілька осіб, що породжує правовий спір.

Земельні спори та вирішення проблеми в суді з питань земельного законодавства України – єдино вірний вихід з ситуації, що склалася, так як це гарантує однозначне визначення права власності в ході розгляду. Адвокати нашої компанії щодо земельних спорів в цьому випадку є незмінними учасниками таких розглядів. Адвокат може грамотно представити інтереси свого клієнта в залі суду: провести переговори, попередні суду на належному рівні, підібрати аргументи на захист і знайти необхідні докази до цих аргументів, оформити супровідний пакет документів, отримати необхідні заяви і т.д.

Наша компанія пропонує своїм клієнтам якісну юридичну допомогу, спрямовану на супровід подібних справ і отримання максимально прийнятного результату щодо земельного спору. Нашу допомогу використовують, як приватні особи, так і корпоративні. Юристи завжди відносяться до справ з належною відповідальністю, так як розуміють грунтовність і важливість вирішення проблеми, що склалася.

Істотною перевагою звернення за допомогою до професійного адвоката також є можливість втручання останнього в справу на будь-якій його стадії, в такому випадку земельні спори і судові справи будуть підкріплені якісної юридичною підтримкою. В результаті клієнт отримає грунтовну юридичну підтримку, спрямовану на вирішення різних порушень з боку третіх осіб у сфері земельного права.

Відгуки

Ви також можете залишити відгук або записатися через форму зворотного зв’язку

Кристина

студентка
5/5

Срочно нужна была помочь уголовного адвоката. Моего мужа забрали в полицию за распространение наркотиков, хотя раньше замеченным в каких то таких делах не был. Требовали очень большую суму денег.
Я позвонила в Адвокатское бюро, адвокат оперативно выехал. Адвокат вел себя уверенно и быстро

Богдан

дизайнер
4.5/5

Олексій Владіславович прийшов на допомогу, коли ми її зовсім не очікували. Не тільки професіонал своєї справи, але і дуже хороша людина. Завдяки йому ми...
успішно добрались додому, а не залишились ночувати у відділенні поліції)) Олексій, дякуємо за допомогу, небайдужість та професіоналізм!

Iнна Маркова

письменниця
5/5

Мы купили с мужем квартиру и нужно было мужа прописать. Пошли в военкомат а там ему вручили повестку и сказали прийти на медосмотр. Я была в панике...
Нашли с мужем в интернет Адвокатское бюро, записались на консультацию. Адвокаты очень приятные и профессиональные. Мы решили все свои вопросы.

Валентина

мама в декрете
4/5

Со мной случилась не очень приятная ситуация и понадобилась помощь адвоката в апелляционном суде, времени было мало, решила найти в интернете...
Случайно наткнулась на сайт Алексея Владиславовича, не долго думая, написала и подробно рассказала всю ситуацию, ответ получила быстро. Позже Алексей Владиславович составил план действий, тактику поведения в суде, собрали нужные документы для суда. Решение суда было в нашу пользу. Я очень рада, что обратилась за помощью именно к Алексею Владиславовичу, он честный, порядочный адвокат, профессионал своего дела. Спасибо Вам огромное!

Отримай консультацію зараз

Заповніть форму зворотного зв’язку і я Вам обов’язково відповім


+38 067-447-79-91

Київ, вул. Предславінська 34-б