Отримай безкоштовну консультацію

запишіться на консультацію. залиште свій номер телефону, з вами зв’яжуться наші фахівці.


Зняття арешту з майна

Якщо мова йде про зняття арешту з майна, то головну роль в цьому відіграє саме відновлення судової справи, за рішенням якого або у зв’язку з яким цей самий арешт і було накладено. Необхідність вирішення подібних питань може з’явитися у будь-якого громадянина України, так як від цього не можна бути на сто відсотків застрахованим.

На превеликий жаль, існує помилкова думка, що заарештувати майно можуть тільки у людей, які є боржниками, що в корені не вірно. З подібними труднощами можна зіткнутися при спадкуванні майна, за договором про довічне утримання, в зв’язку з операцією купівлі-продажу і т.д. Але в першу чергу подібного розвитку ситуації варто побоюватися тим, хто все-таки вже програв суд, і його рішення було приведено в дію державним виконавцем.

Які послуги ми надаємо?
З нашими адвокатами ви можете розраховувати на:
зняття арешту з рухомого / нерухомого майна;
зняття арешту з майна у кримінальній справі;
зняття арешту з майна боржника;
підготовку і подачу відповідної заяви до суду;
допомога в накладенні арешту на майно (якщо існує така необхідність).

Відгуки

Ви також можете залишити відгук або записатися через форму зворотного зв’язку

Кристина

студентка
5/5

Срочно нужна была помочь уголовного адвоката. Моего мужа забрали в полицию за распространение наркотиков, хотя раньше замеченным в каких то таких делах не был. Требовали очень большую суму денег.
Я позвонила в Адвокатское бюро, адвокат оперативно выехал. Адвокат вел себя уверенно и быстро

Богдан

дизайнер
4.5/5

Олексій Владіславович прийшов на допомогу, коли ми її зовсім не очікували. Не тільки професіонал своєї справи, але і дуже хороша людина. Завдяки йому ми...
успішно добрались додому, а не залишились ночувати у відділенні поліції)) Олексій, дякуємо за допомогу, небайдужість та професіоналізм!

Iнна Маркова

письменниця
5/5

Мы купили с мужем квартиру и нужно было мужа прописать. Пошли в военкомат а там ему вручили повестку и сказали прийти на медосмотр. Я была в панике...
Нашли с мужем в интернет Адвокатское бюро, записались на консультацию. Адвокаты очень приятные и профессиональные. Мы решили все свои вопросы.

Валентина

мама в декрете
4/5

Со мной случилась не очень приятная ситуация и понадобилась помощь адвоката в апелляционном суде, времени было мало, решила найти в интернете...
Случайно наткнулась на сайт Алексея Владиславовича, не долго думая, написала и подробно рассказала всю ситуацию, ответ получила быстро. Позже Алексей Владиславович составил план действий, тактику поведения в суде, собрали нужные документы для суда. Решение суда было в нашу пользу. Я очень рада, что обратилась за помощью именно к Алексею Владиславовичу, он честный, порядочный адвокат, профессионал своего дела. Спасибо Вам огромное!

Отримай консультацію зараз

Заповніть форму зворотного зв’язку і я Вам обов’язково відповім


+38 067-447-79-91

Київ, вул. Предславінська 34-б